Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Krzysztof Stanowski ostrzegał Rzeźniczaka. "Absolutnie nie powinien tego robić"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.06.2023 17:25

Tylko u nas: Krzysztof Stanowski ostrzegał Rzeźniczaka. "Absolutnie nie powinien tego robić"

Krzysztof Stanowski, Jakub Rzeźniczak
swiatgwiazd.pl, AFP/EAST NEWS

Krzysztof Stanowski wyjawił w rozmowie ze Światem Gwiazd, że zanim Jakub Rzeźniczak udzielił kontrowersyjnego wywiadu Żurnaliście, kontaktował się z nim z prośbą o poradę. Dziennikarz zdradził, co mu powiedział.

Jakub Rzeźniczak na językach

Jakub Rzeźniczak udzielił Żurnaliście kontrowersyjnego wywiadu, który wstrząsnął w niedzielę mediami. Piłkarz nie wahał się powrócić pamięcią do swoich poprzednich związków i wyjawić zadziwiające informacje na temat byłych partnerek.

Rykoszetem „oberwała” niestety również matka dziecka sportowca, który orzekł, że gdy ją poznał, była tzw. dziewczyną na telefon. Za pierwsze spotkania w celach seksualnych miał rzekomo uiścić nawet opłatę.

W zagranicznych mediach aż huczy o Annie Lewandowskiej. Niezłe zamieszanie, na jaw wyszedł poważny błąd

Krzysztof Stanowski komentuje wywiad Jakuba Rzeźniczaka

Słowa Jakuba Rzeźniczaka odbiły się szerokim echem w mediach i komentowane były przez wiele znanych postaci życia publicznego, by wymienić tu jedynie Karolinę Korwin-Piotrowską, czy Joannę Opozdę.

Teraz swoje trzy grosze do sprawy postanowił dołączyć Krzysztof Stanowski. Dziennikarz, który właśnie wrócił z Mumbaju, gdzie kręcił swój „bollywoodzki film” zdradził, że przed wywiadem z Żurnalistą piłkarz się z nim kontaktował.

Jakub Rzeźniczak prosił o radę Krzysztofa Stanowskiego

W moim materiale ganiłem go za to, jakim jest mężczyzną. Moim wzorem mężczyzny on nigdy nie będzie – wspominał w rozmowie ze Światem Gwiazd jedno ze swoich nagrań na temat Jakuba Rzeźniczaka Krzysztof Stanowski.

Wyznał też, że przed udzieleniem kontrowersyjnego wywiadu piłkarz zadzwonił do niego, by poprosić go o radę.

Szczerze mówiąc, on zadzwonił do mnie ze trzy tygodnie temu i zapytał, czy powinien iść na wywiad do Żurnalisty i uznał, że mu dobrze doradzę i powiedziałem mu, że absolutnie nie powinien tego robić – zdradził naszej reporterce prezenter „Kanału Sportowego” dodając, że najwyraźniej sportowiec nie ceni sobie jego rad zbyt wysoko.