Swiatgwiazd.pl
Duda zdziwiony

Piotr Molecki/East News

Jak wygląda siostra Andrzeja Dudy? Anna może pochwalić się idealną sylwetką

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Rodzina prezydenta Andrzeja Dudy bardzo często bryluje na okładkach tabloidów oraz kolorowych czasopism. W większości przypadków możemy ujrzeć tam jego małżonkę Agatę, oraz córkę Kingę. Jednak warto pamiętać, że głowa państwa ma jeszcze dwie siostry: Annę ora Dominikę. Pierwsza z wymienionych podziela poglądy brata i wygląda wprost zjawiskowo. Co o niej wiadomo?

  • Andrzej Duda ma dwie młodsze siostry: Annę i Dominikę

  • Anna Duda-Kękuś to jego rodzona siostra, natomiast Dominika Duda adoptowana

  • Pierwsza z wymienionych to prawdziwa piękność, popierająca poglądy swojego brata

Zainteresowanie rodziną prezydenta nie słabnie, a jego życie prywatne jest monitorowane przez media, często skutecznie. Rzadko wymieniane jest w nich nazwisko jego siostry Anny Dudy-Kękuś, jednak nie jest całkowicie anonimowa w sieci.

Rodzina Andrzeja Dudy

Po raz pierwszy zainteresowanie rodziną Andrzeja Dudy w sieci wzrosło podczas jego pierwszej kampanii prezydenckiej. Wówczas kamery skierowane były nie tylko na niego, ale również na małżonkę Agatę, oraz córkę Kingę.

Jak wiadomo był to moment pierwszego zwycięstwa kandydata Prawa i Sprawiedliwości, co przełożyło się na jeszcze większy wzrost zainteresowania jego sprawami prywatnymi. Poza żoną i córką wspierali go również rodzice oraz siostry.

Andrzej Duda posiada jedną biologiczną siostrę, Annę oraz adoptowaną, Dominikę. Pierwsza z nich stroni od mediów i nie udziela się publicznie, jednak aktywna jest na Facebooku, gdzie momentami publikuje ciekawostki ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego.

Katarzyna Dowbor - ea (4)

"Nasz nowy dom": sąsiedzi piszą donosy na rodziny. Producentka programu opowiedziała o kulisach programu

CZYTAJ DALEJ

Jakiś czas temu portal „natemat.pl” opublikował kilka ciekawostek na temat Anny Dudy-Kękuś, której zdjęcia udowadniają, że jest prawdziwie piękną kobietą. Co zatem o niej jest wiadomo?

Kim jest Anna Duda-Kękuś?

Anna Duda-Kękuś ukończyła 5-letnie studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł Magistra Inżyniera na kierunku Paliwa i Energetyka. Całą edukację spędziła w stolicy województwa małopolskiego, gdzie także się wychowywała.

- W dzieciństwie miała nawet specyficzną ksywkę. Nazywano ją "Dudzia" (na Andrzeja Dudę mówiono zaś "Duduś", co sam wielokrotnie potwierdzał) - czytamy na portalu „natemat.pl”.

Na Facebooku Anny Dudy-Kękuś można dostrzec, że swoją karierę zawodową skupia m.in. na licznych publikacjach naukowych, nad którymi czuwał jej uczony ojciec, prof. Jan Duda. Tak wskazuje wykaz opublikowany przez Katedrę Zarządzania w Energetyce AGH.

Co więcej, z mediów społecznościowych bezproblemowo da się wywnioskować, że jest zwolenniczką poglądów politycznych swojego brata, którego mocno wspiera w pełnieniu urzędu prezydenta, a także przeciwniczką aborcji. Uważa ją za biznes.

Zobacz zdjęcia:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >