Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego? Piotr jest już dorosłym mężczyzną
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.11.2022 17:41

Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego? Piotr jest już dorosłym mężczyzną

Halina Mlynkova EA
TRICOLORS/East News

Halina Mlynkova spełnia się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Artystka jest szczęśliwą mamą dwóch synów, a starsza pociecha osiągnęła już pełnoletniość. Piotr Nowicki to owoc miłości Haliny i Łukasza Nowickiego.

Piosenkarka ma za sobą kilka nieudanych związków. Pierwszym mężem artystki był Łukasz Nowicki, którego widzowie mogą kojarzyć jako prowadzącego "Pytanie na Śniadanie". Jak dziś wygląda syn pary?

Halina Mlynkowa i Łukasz Nowicki doczekali się syna

Halina to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która wylansowała takie hity jak "Czerwone korale", "W kinie, w Lublinie - kochaj mnie" czy "Gdzie ten, który powie mi". Początkowo była wokalistką zespołu Brathanki, by następnie rozpocząć karierę solową.

Halina Mlynkova od lat zachwyca swoją muzyką. Rosnąca popularność sprawiła, że zainteresowaniem zaczęło cieszyć się również życie prywatne piosenkarki. Przypomnijmy, że pierwszym mężem artystki był znany aktor Łukasz Nowicki, który obecnie spełnia się jako prezenter "Pytania na Śniadanie". Para doczekała się syna, Piotra. W 2012 roku postanowili się rozwieść. W programie "Tomasz Lis Na Żywo" Halina wraz z Łukaszem zaapelowali o uszanowanie ich prywatności i niezdradzanie informacji z ich życia.

3 lata później, w Walentynki 2015 roku Halina poślubiła producenta muzycznego Leszka Wronkę, jednak i ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie artystka tworzy relację z muzykiem i wokalistą Marcinem Kindlą. 29 czerwca 2021 na świecie pojawił się ich syn, któremu dali na imię Leon.

Jak wygląda najstarszy syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego?

Piotr Nowicki w styczniu 2022 roku osiągnął pełnoletniość. Z tej okazji Halina Mlynkova zamieściła w sieci rodzinną fotografię i złożyła szczere życzenia swojemu starszemu synowi. Był to jeden z nielicznych momentów, w których artystka otworzyła się i podzieliła faktami oraz zdjęciami z życia prywatnego.

Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko — napisała wówczas Halina.

Nowemu zdjęciu towarzyszyło też kilka archiwalnych kadrów, ukazujących Piotra w młodzieńczych latach. Niestety, był to jedyny raz, kiedy pokazała swoją pociechę. Jak sądzicie, do którego z rodziców jest bardziej podobny? Zobacz zdjęcia:

Halina Mlynkova EA
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki w 2011 roku, fot. TRICOLORS/East News
Halina Mlynkova z synem
Halina Mlynkova z synem, fot. instagram.com/halinamlynkova
Rodzina Haliny Mlynkovej
Rodzina Haliny Mlynkovej, fot. instagram.com/halinamlynkova
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova, fot. instagram.com/halinamlynkova
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova, fot. instagram.com/halinamlynkova
Halina Mlynkova
Halina Mlynkova, fot. instagram.com/halinamlynkova
Halina Mlynkova EA
Halina Mlynkova, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. "Mama i córka". Martyna Wojciechowska na zdjęciu z Elżbietą Dzikowską, żoną Tony'ego Halika

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: viva.pl