Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Jakub Tolak ożenił się w kamperze. "Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 29.06.2021 02:00

Jakub Tolak ożenił się w kamperze. "Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży"

klan
Fot. instagram.com/foxesineden

Wspaniałe wiadomości dla fanów serialu ,,Klan". Jakub Tolak, aktor wcielający się w postać Daniela wziął ślub. Pochwalił się zdjęciami na Instagramie, możemy zobaczyć, że ceremonia była bardzo oryginalna.

  • Jakub Tolak wraz z ukochaną od dwóch lat mieszkają we własnoręcznie zbudowanym kamperze

  • Postanowili spełnić swoje marzenie i wzięli ślub w domu na kółkach

  • Fani nie kryją zachwytu nad oryginalną formą ślubu

Radosne wieści dla wielbicieli serialu ,,Klan" - serialowy Daniel w miniony weekend postanowił powiedzieć sakramentalne ,,tak". Okazuje się jednak, że aktor zdecydował się na bardzo skromną uroczystość. Wziął ślub w sześciometrowym kamperze!

Nietypowy dom aktora ,,Klanu"

Jakub Tolak to młody aktor, większej publiczności znany głównie z roli Daniela w popularnym serialu TVP ,,Klan". Po ukończeniu architektury rozpoczął karierę aktorską, którą łączył z działalnością muzyczną. Ma za sobą także przygodę z dubbingiem.

Okazuje się, że aktor prowadzi nietypowy tryb życia. Od ponad dwóch lat wynajmuje swoje mieszkanie i wraz z ukochaną mieszkają w sześciometrowym kamperze. Dom na kółkach zbudowali samodzielnie i, jak przekonują, odpowiada im taki styl.

Wspólnie prowadzą również kanał na Youtubie poświęcony ich podróżom, bowiem korzystają z możliwości mobilnego domu i spędzają dużo czasu jeżdżąc po całej Europie. Prowadzą też konto na Instagramie, na którym dzielą się zdjęciami z wycieczek. Obserwuje ich aż 35 tysięcy internautów. Tam też niedawno podzielili się nowiną o nietypowym, niespodziewanym ślubie.

Daniel z ,,Klanu" wziął ślub

Aktor podzielił się uroczym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć zakochanych na tle swojego małego domku na kółkach w towarzystwie ukochanego psa. Dołączył do niego długi wpis, w którym między innymi wyznaje, że ślub w podróży był planem pary od dawna. Początkowo zaplanowany był na zeszły rok w Macedonii, jednak pandemia pokrzyżowała im te plany.

- Ciekawie jest słyszeć "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", w momencie gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop. Te dosłowne - zauważył Jakub. Para wygląda na bardzo szczęśliwą ze zrealizowanego w końcu marzenia. W komentarzach posypały się komplementy i gratulacje dla nowożeńców, zaś zdjęcie cieszy się ogromną popularnością w sieci. Życzymy zakochanym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Klan