Swiatgwiazd.pl > Newsy > Janusz Chabior jest niewierzący, mimo to wziął ślub kościelny. "Przysięgałem miłości"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.11.2022 16:15

Janusz Chabior jest niewierzący, mimo to wziął ślub kościelny. "Przysięgałem miłości"

Janusz Chabior z żoną EA
fot. TRICOLORS/East News

Janusz Chabior w 2020 roku wziął ślub po raz drugi. Wybranką jego serca okazała się aktorka i artystka kabaretowa, Agata Wątróbska. Swoją miłością dzielą się ze światem, a w dniu ślubu zdecydowali się na wyjątkową ceremonię. Mimo że Janusz deklaruje się jako osoba niewierząca, stanął przed ołtarzem u boku swojej partnerki.

Agata w przeciwieństwie do swojego wybranka jest osobą wierzącą. Religia jest dla niej istotnym elementem życia, dlatego zależało jej na przysiędze złożonej przed Bogiem. Tak też się stało.

Janusz Chabior mimo braku wiary wziął ślub kościelny

Janusz jest aktorem, którego talent doceniany jest od lat. Na swoim koncie ma mnóstwo ról i stale rozwija się w branży aktorskiej. Podobnie jak jego żona, Agata Wątróbska, która również pasjonuje się aktorstwem. Para poznała się w 2014 roku na planie filmowym, jednak początkowo nie zrodziło się między nimi żadne uczucie.

Ich relacja potrzebowała czasu, by dojrzeć. Janusz Chabior miał już za sobą nieudane związki, które wiele go nauczyły. Po czterech latach znajomości z Agatą postanowili zbudować coś poważnego.

Ślub Janusza i Agaty był niespodziewanym wydarzeniem. Para zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu w środku szalejącej pandemii, czyli w momencie, kiedy spora ilość par rezygnowała z ceremonii. Dokładnie 20 czerwca 2020 roku Agata Wątróbska i Janusz Chabior powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Janusz Chabior o ślubie kościelnym

Janusz i Agata udzielili wywiadu magazynowi "Viva!", podczas którego opowiedzieli, jak ważne były dla nich zaślubiny. Mimo że aktor jest osobą niewierzącą, przyznał, że ceremonia była magiczna, głównie z powodu duchownego, który udzielał im sakramentu.

Jestem osobą niewierzącą, ale dla mnie również było to magiczne przeżycie, bo wyjątkowy był człowiek, który udzielał nam ślubu. Człowiek to słowo klucz. Wojciech Drozdowicz, proboszcz parafii na Bielanach — wyznał wówczas Janusz.

Z kolei Agata nie kryje, że religia jest dla niej ważnym elementem w życiu, dlatego też zdecydowała się ślubować miłość przed Bogiem.

Jestem osobą wierzącąBez względu na to, jak bardzo nasz obecny rząd i niektórzy kościelni hierarchowie starają się zbrzydzić nam religię, dla mnie wiara pozostała ważna. Chciałam mieć ślub kościelny — dodała Agata. Jak ceremonia wyglądała pod względem formalnym? Otóż okazuje się, że podczas składania przysięgi Agata ślubowała miłość przed Bogiem, natomiast Janusz po prostu przyrzekał bezwzględną miłość.

Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia wyznał aktor.

Zobacz zdjęcia:

Janusz Chabior z żoną
Janusz Chabior z żoną, fot. instagram.com/januszchabior
Janusz Chabior z żoną
Janusz Chabior z żoną, fot. instagram.com/januszchabior
Janusz Chabior z żoną
Janusz Chabior z żoną, fot. instagram.com/agatawatrobska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Viva