Swiatgwiazd.pl
Janusz Chabior z żoną, Polskie Nagrody Filmowe Orły 2020 - gala, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Janusz Chabior jest niewierzący, mimo to wziął ślub kościelny. "Przysięgałem miłości"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Janusz Chabior w 2020 roku wziął ślub po raz drugi. Wybranką jego serca okazała się aktorka i artystka kabaretowa, Agata Wątróbska. Swoją miłością dzielą się ze światem, a w dniu ślubu zdecydowali się na wyjątkową ceremonię. Mimo że Janusz deklaruje się jako osoba niewierząca, stanął przed ołtarzem u boku swojej partnerki.

Agata w przeciwieństwie do swojego wybranka jest osobą wierzącą. Religia jest dla niej istotnym elementem życia, dlatego zależało jej na przysiędze złożonej przed Bogiem. Tak też się stało.

Janusz Chabior mimo braku wiary wziął ślub kościelny

Janusz jest aktorem, którego talent doceniany jest od lat. Na swoim koncie ma mnóstwo ról i stale rozwija się w branży aktorskiej. Podobnie jak jego żona, Agata Wątróbska, która również pasjonuje się aktorstwem. Para poznała się w 2014 roku na planie filmowym, jednak początkowo nie zrodziło się między nimi żadne uczucie.

Ich relacja potrzebowała czasu, by dojrzeć. Janusz Chabior miał już za sobą nieudane związki, które wiele go nauczyły. Po czterech latach znajomości z Agatą postanowili zbudować coś poważnego.

Ślub Janusza i Agaty był niespodziewanym wydarzeniem. Para zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu w środku szalejącej pandemii, czyli w momencie, kiedy spora ilość par rezygnowała z ceremonii. Dokładnie 20 czerwca 2020 roku Agata Wątróbska i Janusz Chabior powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Katar EA

Lista zakazów w Katarze dotyczy także partnerek polskich piłkarzy. Czego nie może robić Ania Lewandowska?

CZYTAJ DALEJ

Janusz Chabior o ślubie kościelnym

Janusz i Agata udzielili wywiadu magazynowi "Viva!", podczas którego opowiedzieli, jak ważne były dla nich zaślubiny. Mimo że aktor jest osobą niewierzącą, przyznał, że ceremonia była magiczna, głównie z powodu duchownego, który udzielał im sakramentu.

Jestem osobą niewierzącą, ale dla mnie również było to magiczne przeżycie, bo wyjątkowy był człowiek, który udzielał nam ślubu. Człowiek to słowo klucz. Wojciech Drozdowicz, proboszcz parafii na Bielanach — wyznał wówczas Janusz.

Z kolei Agata nie kryje, że religia jest dla niej ważnym elementem w życiu, dlatego też zdecydowała się ślubować miłość przed Bogiem.

Jestem osobą wierzącąBez względu na to, jak bardzo nasz obecny rząd i niektórzy kościelni hierarchowie starają się zbrzydzić nam religię, dla mnie wiara pozostała ważna. Chciałam mieć ślub kościelny — dodała Agata.

Jak ceremonia wyglądała pod względem formalnym? Otóż okazuje się, że podczas składania przysięgi Agata ślubowała miłość przed Bogiem, natomiast Janusz po prostu przyrzekał bezwzględną miłość.

Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia wyznał aktor.

Zobacz zdjęcia:

Janusz Chabior z żoną

Janusz Chabior z żoną, fot. instagram.com/januszchabior

Janusz Chabior z żoną

Janusz Chabior z żoną, fot. instagram.com/januszchabior

Janusz Chabior z żoną

Janusz Chabior z żoną, fot. instagram.com/agatawatrobska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Violetta Arlak, premiera filmu "Obywatle", fot. TRICOLORS/East News, Bartosz Żukowski, Premiera spektaklu pt. Wszystko o mężczyznach, fot. TRICOLORS/East News

Ich miłość była piękna, plotkowano nawet o ślubie. Violetta Arlak i Bartosz Żukowski rozstali się w tajemniczych okolicznościach

Kilkanaście lat temu Violetta Arlak i Bartosz Żukowski tworzyli zgrany związek. Aktorzy poznali się na planie kabaretowego programu Statek Szalony, a następnie pielęgnowali swoje uczucie, mimo dzielących ich kilometrów. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Oto historia miłości aktora serialu "Świat według Kiepskich" Bartosza Żukowskiego oraz gwiazdy "Rancza" Violetty Arlak.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz kultowe polskie filmy?

Pytanie 1 z 10

"To jest miś na miarę naszych możliwości" – która postać w kultowym filmie Barei z 1980 roku wypowiada te słowa?

Źródło: Viva

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >