Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.07.2022 19:32

Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka

Magda M.
fot. kadr z serialu "Magda M."

Od zakończenia emisji serialu "Magda M." minęło kilka lat. Joanna Brodzik oraz Daria Widawska zyskały sławę i sympatię widzów, wcielając się w główne role produkcji. Po latach aktorki odnowiły temat serialu. O "Magdzie M." opowiedziały na łamach programu "Dzień Dobry TVN".

Joanna Brodzik wcieliła się w rolę tytułowej Magdy Miłowicz, natomiast Daria Widawska zagrała Agatę Bielecką, przyjaciółkę Magdy. Na dniach panie po raz kolejny pojawiły się razem w telewizji.

Niespodzianka dla fanów serialu "Magda M."

Serial "Magda M." emitowany był na stacji TVN od 2005 roku do 2007 roku. Początkowym założeniem było stworzenie 3 serii odcinków, jednak produkcja okazała się tak wielkim hitem, że postanowiono nakręcić dodatkowy 4. sezon.

Przypomnijmy, że fabuła skupia się na losach tytułowej Magdy M., czyli Magdy Miłowicz, prawniczki pracującej dla kancelarii Waligóra & Wspólnicy. Wcieliła się w nią Joanna Brodzik. W głównej roli zagrał również Paweł Małaszyński. Na łamach serialu widzowie mogli śledzić miłosne perypetie Magdy oraz Piotra Korzeckiego. W pozostałych rolach zagrali m.in. Daria Widawska, Ewa Kasprzyk czy Bartłomiej Świderski.

Rola w "Magdzie M." przyniosła Joannie Brodzik ogólnopolską sławę. Zyskała pokaźne grono fanów, które z uciechą śledziło dalsze losy bohaterki. Serial przyczynił się również do wzrostu popularności Darii Widawskiej. Obie panie pojawiły się w ostatnich dniach w "Dzień Dobry TVN". Aktorki wyjawiły, że szykuje się coś specjalnego dla fanów "Magdy M."

Audiobook "Magdy M."

Na rynku obecnie dostępne są dwie książki opisujące dalsze losy Magdy M. Tym razem poinformowano, że wkrótce będzie miał premierę audiobook skupiający się na losach czołowej bohaterki serialu.

To niezwykłe doświadczenie, żeby nagrywać ciąg dalszy świata, którego częścią mogło się być. Niezwykłe, bo kiedy czytamy książkę, wyobrażamy sobie jakąś rzeczywistość, stwarzamy ją na nowo, ja mogłam sobie wskoczyć do tych lokacji i wyobrażać sobie, jak by to mogło wyglądać w ciągu dalszym, już bez udziału kamer — powiedziała Joanna Brodzik w "Dzień Dobry TVN".

Audiobook jest czytany przez samą Joannę Brodzik, która doceniła rolę swojej zarówno serialowej jak i prywatnej przyjaciółki - Darii Widawskiej.

W drugiej części, mimo że ja to czytam, to główną bohaterką i tą, u której zadziewa się najmocniej i epicko jest postać grana przez Darię Widawską — dodała Joanna Brodzik.

Zobacz zdjęcia:

Daria Widawska i Joanna Brodzik EA
Daria Widawska i Joanna Brodzik, fot. TRICOLORS/East News
Joanna Brodzik, Daria Widawska i Radosław Figura
Joanna Brodzik, Daria Widawska i Radosław Figura w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/daria_widawska
Daria Widawska
Daria Widawska, fot. instagram.com/daria_widawska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Joanna Brodzik ma kłopoty ze zdrowiem. Musiała udać się do specjalisty

  2. Joanna Opozda zdruzgotana, do domu wraca zalana łzami. Okropne, czego właśnie była świadkiem u weterynarza

  3. Joanna Krupa jest nie do poznania. Jej nowa fryzura robi wrażenie: "Nigdy nie jest za późno"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: dziendobry.tvn.pl