Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa zmieniła fryzurę. Bujne fale robią spore wrażenie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 01.07.2022 13:42

Joanna Krupa zmieniła fryzurę. Bujne fale robią spore wrażenie

Joanna Krupa EA
Piotr Molecki/East News

Joanna Krupa zdecydowała się na odważny krok. Zmieniła swoją fryzurę i wygląda nie do poznania. Internauci są zdumieni tym, jaki efekt udało się jej uzyskać na głowie. Lawina komplementów pojawiła się pod uroczą fotografią gwiazdy.

Joanna Krupa zmieniła fryzurę, odważny krok

Gwiazda od zawsze zachwyca swoim ciałem i idealną figurą, nie uległo to zmianie nawet po ciąży. Chwile po tym, jak na świat przyszła Asha, mogła pochwalić się zgrabnym brzuchem, który eksponuje, zakładając na siebie zawsze świetnie dobrane kreacje. Nie inaczej jest również w kwestii uczesania, które zwykle jest stonowane.

Znana modelka, która przyciąga na ekrany miliony widzów, zdecydowała się tym razem na zmianę. Zaczesane lub gładkie rozpuszczone włosy zamieniła na burzę fal, która imponuje długością.

Podczas nagrań można było zobaczyć ją z przedłużonymi, falowanymi włosami, które natychmiast przyciągają wzrok. Fani od razu zwrócili uwagę na nowy wygląd Joanny Krupy i zasypali ją ciepłymi słowami.

- Niesamowicie. Uwielbiam cię w tych włosach.

- Wyglądasz przepięknie. Można się zakochać.

- Przepięknie Joasiu, cudowna stylizacja.

- No boska, to za mało. Joanna Krupa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na zmiany nigdy nie jest za późno, a marzenia można spełniać w każdym momencie życia.

Nigdy nie jest za późno, by podążać za marzeniami – skomentowała wpis.

Zobaczcie sami, jak pięknie się prezentuje.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Joanna Opozda pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Zewsząd posypały się gratulacje

  2. Właśnie ogłoszono, gwiazdor na lata trafi do więzienia. Trudno uwierzyć, czego się dopuścił

  3. Pierwszy miesiąc wakacji nie oszczędzi szczególnie trzech znaków zodiaku. Powinny się przygotować Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: