Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dawno niewidziana Joanna Brodzik wraca na ekrany. Fani długo na to czekali
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:25

Dawno niewidziana Joanna Brodzik wraca na ekrany. Fani długo na to czekali

Joanna Brodzik_uśmiechnięta
east news / TRICOLORS

Joanna Brodzik to aktorka głównie znana z bijącego rekordy popularności serialu ,,Magda M.". Parę lat temu wycofała się jednak z showbiznesu i coraz rzadziej widzimy ją na ekranie. Ale już w najbliższej przyszłości planowane są aż trzy serialowe produkcje z jej udziałem.

  • Joanna Brodzik po urodzeniu synów zrezygnowała z częstych występów na ekranie.

  • TVN zapowiedziało jeszcze w tym roku premierę dwóch produkcji z jej udziałem.

  • Głośne stają się również spekulacje o powrocie hitu ,,Magda M.".

Serial ,,Magda M." piętnaście lat temu bił rekordy popularności. Główna aktorka tej produkcji jednak ostatnimi czasy poświęciła się bardziej życiu rodzinnemu, niż karierze zawodowej. Teraz ma powrócić na ekrany w wielkim stylu.

Powrót Joanny Brodzik do seriali TVN

Po kilku latach nieobecności, aktorka zapowiada powrót do aktorstwa. Już 22 czerwca na platformie Player planowana jest premiera serialu ,,Misja". Producenci zapowiadają, że Brodzik będziemy mogli oglądać w kilku odcinkach.

Większą rolę dla aktorki wcielającej się w ,,Magdę M." zapowiadają twórcy kolejnego serialu produkcji TVN - ,,Receptura". Ma to być historia matki i córki, odkrywających wspólnie notatnik asystentki Karola Wedla z jego tajnymi recepturami. Fabuła będzie toczyć się współcześnie i w latach 20. XX wieku. W roli asystentki Wedla będziemy mogli oglądać Agnieszkę Więdłochę, zaś w rolę założyciela fabryki słodyczy wcieli się Jacek Kosman. Premiera jest planowana na jesień.

Będzie kontynuacja ,,Magdy M."

,,Magda M." w czasie swojej emisji była niekwestionowanym hitem - piętnaście lat temu wszyscy śledzili losy młodych prawników. Nic dziwnego, że fani produkcji z wytęsknieniem czekają na informacje o powrocie ukochanego serialu.

Na początku czerwca scenarzysta serialu opublikował w swoich social mediach informację o premierze nowej książki, będącej kontynuacją losów Magdy M. Na okładce możemy zobaczyć Joannę Brodzik, która również się nią pochwaliła na swoim Instagramie.

W komentarzach nie brakuje głosów i domysłów o ekranizacji powieści, jak na razie jednak twórcy nie potwierdzają kontynuacji serialu.

Książka będzie dostępna w księgarniach już 16 czerwca.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek, Pomponik, Jastrząbpost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: