Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa założyła biznes z 4-letnią córką! Zaskakujący pomysł i wizja wielkiego sukcesu na horyzoncie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.01.2024 20:49

Joanna Krupa założyła biznes z 4-letnią córką! Zaskakujący pomysł i wizja wielkiego sukcesu na horyzoncie

Joanna Krupa z 4-letnią córką założyła biznes! Takiego pomysłu jeszcze nie było...
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF, Instagram

Popularna modelka po raz kolejny zaskoczyła. W mediach społecznościowych Joanna Krupa pochwaliła się nowym biznesem. W dodatku założyła go z córeczką. Nie zgadniecie co to.

Joanna Krupa i "Top Model"

Show stacji telewizyjnej TVN to jeden z najchętniej oglądanych formatów. Jest to wynik współpracy wielu osób. Jednak, gdyby zapytać telewidzów, dlaczego wybierają “Top model” spora część bez wahania odpowiedziałaby, że dla Joanny Krupy. Jest ona prowadzącą programu od 2010 roku, czyli od pierwszej edycji. Niedawno na ekranach odbiorników odbył się finał już 12. edycji show. 

Joanna Krupa na co dzień mieszka w Los Angeles, jednak z powodzeniem łączy karierę w Warszawie oraz życie rodzinne w Stanach Zjednoczonych. Modelka jest żoną Douglasa Nunesa, a w listopadzie 2018 roku urodziła im się córka Asha-Leigh

Niedawno na antenie odbyła się premiera nowego programu gwiazdy.

TYLKO U NAS: Joanna Krupa odpowiada na krytykę swojego programu. W kilku słowach "zgasiła" Bojarską-Ferenc Kury i kogut, śpiewająca ryba... Dziwne prezenty pod choinkami gwiazd

Joanna Krupa: "Razem od Nowa"

Nowy rok dla Joanny Krupy rozpoczął się z przytupem. Stacja TVN 3 stycznia 2024 roku wyemitowała pierwszy odcinek nowego formatu “Razem od Nowa”. Ulubienica widzów wraz z popularną trenerką Ewą Chodakowską są prowadzącymi programu. Do show zgłaszają się, które posiadają już długi staż w związkach. Problem, z jakim się zmagają to rutyna. Zadaniem modelki i trenerki jest pomóc im ponownie odnaleźć szczęście i odbudować relację.

Nie wszyscy są pozytywnie nastawieni do nowej roli Krupy i Chodakowskiej, o czym więcej pisaliśmy tutaj.

To jednak niejedyne nowe wyzwanie, jakiego podjęła się popularna prowadząca. Modelka właśnie poinformowała o założeniu nowego biznesu.

Nowy biznes Joanny Krupy i jej 4-letniej córki

Gwiazda lubi zaskakiwać swoich fanów. W niedzielę 14 stycznia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o założeniu nowego biznesu. Inicjatywa jest bardzo pomysłowa. Krupa ma teraz kanał na YT, gdzie dostępne są filmiki z piosenkami, dzięki którym dzieci mogą uczyć się angielskiego w oryginalny sposób i przyjemnie spędzić czas. W zamieszczonych wideo głos podkłada modelka oraz jej córeczka Asha-Legh.

Joanna Krupa razem z córką i @tomasz_lubert_official stworzyły unikalne piosenki, które nie tylko uczą dzieci języka angielskiego, ale także sprawiają, że nauka staje się radosną przygodą. Pomysł narodził się z przekonania, że zabawa jest kluczowa w procesie edukacyjnym najmłodszych, tworząc równocześnie niezapomniane chwile spędzone aktywnie i kreatywnie. - brzmi treść posta.

Piosenek stworzonych przez Joannę i jej córeczkę możecie odsłuchać tutaj.

Joanna Krupa, fot. Instagram
Joanna Krupa, fot. Instagram
Joanna Krupa, fot. Instagram
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Tagi: Joanna Krupa