Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda o problemach zdrowotnych w trakcie ciąży. Kilka razy trafiła do szpitala
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.03.2023 11:46

Joanna Opozda o problemach zdrowotnych w trakcie ciąży. Kilka razy trafiła do szpitala

Joanna Opozda
fot. KAPiF

Joanna Opozda dziś cieszy się macierzyństwem, jednak okres ciąży był dla niej wyjątkowo trudny. O swoich problemach zdrowotnych opowiedziała za pośrednictwem Instagrama. Wyjawiła, że kilka razy trafiła do szpitala. 

Aktorka zorganizowała w mediach społecznościowych Q&A, podczas którego odpowiadała na pytania internautów. To właśnie wtedy poruszyła temat nudności, trwających przez cały okres trwania ciąży. Konieczna była hospitalizacja.

Joanna Opozda doczekała się dziecka z Antkiem Królikowskim

Niegdyś Joanna Opozda i Antek Królikowski tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Media i fani z zapartym tchem śledzili ich relację, kolejne zdjęcia oraz wspólne podróże.

Z czasem w sieci zaczęły pojawiać się plotki, że para spodziewa się dziecka. Joanna kazała nam długo czekać na potwierdzenie radosnej nowiny. Po drodze Asia i Antek pobrali się, a zaledwie kilka miesięcy później, tuż przed rozwiązaniem, doszło do niespodziewanego rozstania. Syn pary przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. 

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Joanna Opozda o trudach ciąży

Dziś Joanna cieszy się macierzyństwem, a syn jest jej największym oczkiem w głowie. W mediach społecznościowych gwiazdy regularnie pojawia się temat związany z dzieckiem. Aktorka nie tak dawno relacjonowała przyjęcie z okazji 1. urodzin Vincenta, a tym razem postanowiła zorganizować Q&A i porozmawiać ze swoimi widzami. 

Jedna z internautek postanowiła zapytać Asię o przebieg ciąży, a konkretniej o wymioty, które często towarzyszą przyszłym mamom. Okazuje się, że męcząca dolegliwość towarzyszyła Joannie przez całą ciążę. W dalszej części wypowiedzi aktorka wyjawiła, że wymiotowała nawet po napiciu się wody. Jej organizm był odwodniony, dlatego kilkukrotnie trafiała do szpitala.

Sama chorowałam na niepowściągliwe wymioty ciężarnych, zwykle ta choroba trwa do 5. miesiąca, niestety u mnie trwała do samego końca, do 9. miesiąca. Nie mogłam nawet napić się wody, bo zaraz ją zwracałam, więc co chwila lądowałam w szpitalu. Musiałam być nawadniana, kroplówki itd. [...] Zdaję sobie sprawę z tego, co to znaczy leżeć w łóżku od rana do wieczora z miską — wyznała Joanna, odpowiadając na pytanie internautki.

Joanna Opozda o samotnym macierzyństwie

Wyznanie o ciążowych dolegliwościach nie było pierwszy razem, kiedy Asia otworzyła się przed obserwatorami na temat macierzyństwa. Niegdyś aktorka zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym wyznała, że miewa zarówno lepsze, jak i trudne chwile.

Jak jest? Różnie. Jestem wykończona ostatnimi miesiącami i tym wszystkim, co się dzieje wokół nas. Dochodzę jednak do wniosku, że nie ma co czekać, aż życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane. Trzeba działać i robić co się da, żeby jakoś to szczęście budować. Dla mnie szczęściem jest miłość, spokój, bezpieczeństwo i ZDROWIE moich bliskich, zwłaszcza mojego kochanego synka Vincenta — napisała w sieci Joasia. 

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda.JPG
Joanna Opozda, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda, Gala Marki Roku, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Joanna Opozda, Gala bestsellerów Empiku, fot. KAPiF