Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.06.2024 10:16

Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
fot. KAPiF

Niedawno pojawiły się doniesienia na temat rozstania jednej z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości podczas ostatniej imprezy. Już nie jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Duet przeżywał burzliwe chwile.

Doniesienia o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze doniesienia o poważnym kryzysie w związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Ona robiła karierę w TVN jako nowa jurorka programu "Mam Talent!", a on wyprowadził się do Stanów Zjednoczonych, by szlifować kunszt aktorski. Rozłąka miała mocno wpłynąć na ich relację.

Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi - w zasadzie są już tylko przyjaciółmi. Każde z nich rozumie, że to drugie ma swoje potrzeby. Kontakty online tego nie załatwią - wyznał wówczas informator "Super Expressu".

Żadna ze stron długo nie wypowiadała się na temat plotek o rozstaniu. Julia Wieniawa została jednak ostatnio przyparta do muru. W końcu potwierdziła, że jej związek z Nikodemem Rozbickim to już przeszłość.

Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać Eleganckie gwiazdy na imprezie HBO Max: Wieniawa, Rozenek, Wojciechowska, Wędzikowska

Julia Wieniawa znowu singielką. Potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickiem

Julia Wieniawa zagościła na ostatniej imprezie Plejady, na której nie zabrakło afer. Doda przy wszystkich powiedziała co tak naprawdę uważa o portalu, a Barbara Kurdej-Szatan najadła się wstydu po kąśliwej uwadze Julii Kamińskiej. To jednak nie koniec sensacji z tego wieczoru.

Julia Wieniawa pojawiła się przed fotografami w dobrym humorze, który szybko został zmącony przez pytania dziennikarzy. Reporter Pomponika wprost zapytał, czy ostatnie doniesienia na temat rozstania aktorki z Nikodemem Rozbickim są prawdziwe.

Chyba to prawda - powiedziała nieco wymijająco gwiazda.

Gdy jednak zaczęto drążyć temat i zapytano Julię Wieniawę czy jest singielką, postanowiła krótko uciąć temat dosadnym stwierdzeniem.

No tak - rzuciła.

Wygląda na to, że aktorka nie chce wdawać się w szczegóły dotyczące rozstania. W przeszłości para już przeszła przez ten nieprzyjemny etap.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mieli już za sobą rozstanie

O znajomości aktorskiego duetu zrobiło się głośno w 2020 roku. Oboje świetnie zapowiadali się w show-biznesie, a wiadomość o związku przyniosła im ogromny rozgłos. Choć wydawali się zgodną parą, już dwa lata później udostępnili wspólne oświadczenie dotyczące rozstania. Oboje mieli dla siebie wiele wsparcia.

Nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź - komentowali krótko.

Szybko jednak okazało się, że nie są w stanie trzymać siebie na dystans. Zaczęli ponownie razem pojawiać się na medialnych eventach, a także jeździć na wakacje. Czy i tym razem rozstanie nie będzie trwało długo? Rozłąka z pewnością nie jest dla nich korzystna.

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. KAPiF
Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickiem, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. KAPiF
Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickiem, fot. KAPiF