Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa szczerze o ciemnej stronie sławy. "Czasem jestem Julią Wieniawą, a czasem po prostu jestem sobą"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.12.2022 16:13

Julia Wieniawa szczerze o ciemnej stronie sławy. "Czasem jestem Julią Wieniawą, a czasem po prostu jestem sobą"

Julia Wieniawa EA
Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa stała się znana dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Dziś ma już na koncie wiele innych kreacji aktorskich, udział w programach rozrywkowych i kampaniach reklamowych znanych marek, a nawet album studyjny. Niestety jej popularność ma też ciemną stronę, o której opowiedziała w szczerym wywiadzie.

Profil Wieniawy na Instagramie obserwuje grubo ponad dwa miliony osób. W 2022 znalazła się ona w rankingu "100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków" tygodnika "Newsweek". Niestety sława czasem bywa bardzo problematyczna i przykra w skutkach.

Julia Wieniawa o cenie popularności

W ostatnich latach Wieniawa zagrała w kilku bardzo głośnych produkcjach, jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Small World" i serialu "Zawsze warto". Ostatnio głośno jest o filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij". W tym roku premierę miał jej album "Omamy".

Według serwisu InluTool jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie. Dwa lata temu miesięcznik Forbes umieścił ją na liście najbardziej wpływowych influencerów w Polsce. Wszystko to ogromne powody do dumy, jednak okazuje się, że sława potrafi też być bardzo męcząca.

Nie czuję się anonimowa, jak idę do jakiegoś klubu, to wszyscy się gapią, czy piję, nie piję, dlatego lubię chodzić za granicą. W Polsce wolę nie ryzykować, bo to może się źle skończyć. Wolę domówki – wyznaje gwiazda w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska.

Julia Wieniawa o śledzących ją paparazzi

W rozmowie z serwisem Wieniawa opowiedziała też o tym, jak śledzą ją fotoreporterzy. "Nigdy nie mogę ich zlokalizować. Paparazzi są jak ninja" mówiła z przymrużeniem oka. Nie zawsze jednak było jej do śmiechu.

Stali mi pod chatą i potrafili jechać na drugi koniec miasta, żeby tylko złapać moment, gdzie mogą to podrasować pod jakieś "przestępstwo" – opowiadała o czasach, kiedy była świeżo po wyrobieniu prawa jazdy.

"Jako świeży kierowca miałam schizę, że ktoś za mną jeździ i ktoś mnie śledzi. I jak mam się skupić na drodze i znakach, jak mam wrażenie, że muszę uciekać przed kimś" wyznała Julia. Stara się jednak nie poddawać złym emocjom. "Teraz mam tak, że czasem jestem Wieniawą, muszę się wystylizować, a czasem jestem sobą i potrafię iść do Arkadii w piżamie i bez makijażu" zaznaczyła.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa EA
Julia Wieniawa, fot. Pawel Wodzynski/East News
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Wirtualna Polska