Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa wydała oświadczenie. To już koniec współpracy z gigantem. Okoliczności budzą kontrowersje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.04.2024 16:15

Julia Wieniawa wydała oświadczenie. To już koniec współpracy z gigantem. Okoliczności budzą kontrowersje

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa wydała oświadczenie, fot. KAPiF

Julia Wieniawa ma ostatnio wiele na głowie. Prowadzenie „Mam talent!” i wyjazd ukochanego do USA na rok to dwa wielkie wyzwania. Teraz aktorka wydała mocne, niełatwe oświadczenie, a do wyrazów współczucia rzuciły się inne gwiazdy.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozdzieleni przez ocean

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poznali się podczas pracy nad filmem Netflixa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Po raz pierwszy pokazali się jako para w 2020 roku. Wcześniej aktorka i piosenkarka była związana z Antkiem Królikowskim i Alkiem Baronem. Jej relacja z Nikodemem wydawała się trwała, ale teraz została wystawiona na potężną próbę. Aktor wyjechał bowiem na roczne studia do USA, w instytucie Lee Strasberga w Los Angeles.

Nikodem przyjechał niedawno na chwilę do Polski, by wspierać Wieniawę na gali Bestsellery Empiku 2024. Z pewnością będzie co jakiś czas wracał do kraju, jednak przez większość czasu będą rozdzieleni. Na dodatek na miejscu poznał nową przyjaciółkę.

Poznałem jedną dziewczynę, która jest moją bardzo dobrą kumpelą, z którą się trzymam. Ona jest z takiej bardzo popularnej rodziny aktorskiej w LA, ale chyba nie chcę o tym gadać. […] Jak będziecie spostrzegawczy, to ją odnajdziecie po moim Instagramie – wyznał, odpowiadając na pytanie, czy poznał w LA kogoś sławnego.

Teraz Julia wydała na Instagramie oświadczenie, które wywołało potężne zamieszanie. A to nie wszystko: dodała też bardzo znaczący, tajemniczy wpis, który tylko podgrzał atmosferę wątpliwości, szczegóły poniżej.

Julia Wieniawa porusza się na wózku. Przez drobne potknięcie doszło do tragedii TYLKO U NAS: Nikodem Rozbicki zostawił Julię Wieniawę w Polsce. W USA poznał "dziewczynę ze znanego domu"

Julia Wieniawa i nowe oświadczenie

Nowe oświadczenie Wieniawy jest bardzo ogólne i niezdradzające szczegółów. Równocześnie z jego publikacją na jej Stories pojawiło się jednak więcej niż znaczące zdjęcie. Na fotografii widać karty do afirmacji, a Julia trzyma w dłoni tę, która opatrzona jest słowami:

Oczyszczam przestrzeń wokół siebie. Pozbywam się rzeczy, które przestały mi służyć. Oczyszczam swój umysł i duszę. Zapraszam harmonię i równowagę do mojej przestrzeni fizycznej i energetycznej – brzmi napis na karcie.

Sytuacja musi być poważna, ponieważ na wpis zareagowało wiele znajomych z branży, w tym Maja Bohosiewicz i Maciej Musiał. Kayah napisała od siebie:

Powodzenia Julcia! Mądra i odważna decyzja! Trzymam kciuki! – napisała, dodając aż sześć serduszek.

Co się wydarzyło? Poniżej wszystkie znane szczegóły i treść oświadczenia Wieniawy.

Julia Wieniawa ogłosiła koniec

Wieniawa w 2017 roku nawiązała współpracę z wytwórnią Kayax. To firma, którą w 2001 roku założyła Kayah z Tomaszem Grewińskim. Pod szyldem tej wytwórni wyszło wiele utworów muzycznych Julii. Jednak teraz w środowisku musi dziać się coś niepokojącego, ponieważ sama założycielka, czyli Kayah, na początku stycznia tego roku ogłosiła, że zakończyła z nią współpracę. Teraz jej śladami poszła sama Julia.

Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Production & Publishing sp. z o.o. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem. (...) Odnośnie do mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie – czytamy na Instagramie Wieniawy.

Kayah nie zdradziła, z jakiego powodu zerwała umowę z Tomaszem Grewińskim. Nie zrobiła tego też Julia. Jednak fakt, że starsza koleżanka wyraziła niemal natychmiast tak duże wsparcie po decyzji Wieniawy, jest dość znaczący.

Julia Wieniawa, odejście z KAYAX, powody, reakcja Kayah
Julia Wieniawa na Instagramie, fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa, odejście z KAYAX, powody, reakcja Kayah
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Bestsellerach Empiku 2024, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, odejście z KAYAX, powody, reakcja Kayah
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, odejście z KAYAX, powody, reakcja Kayah
Julia Wieniawa, treść oświadczenia, fot. instagram.com/juliawieniawa