Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Burza pod nagraniem Radosława Majdana. Internauci od razu to dostrzegli. Padły zarzuty o znęcanie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.04.2024 11:21

Burza pod nagraniem Radosława Majdana. Internauci od razu to dostrzegli. Padły zarzuty o znęcanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, fot. instagram.com/r_majdan; KAPiF
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, fot. instagram.com/r_majdan; KAPiF

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w cieniu krytyki. Pod wielkanocnym nagraniem opublikowanym na oficjalnym profilu emerytowanego piłkarza w mediach społecznościowych wybuchła burza. Padły nawet słowa o znęcaniu.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętują Wielkanoc

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętowali tegoroczną Wielkanoc w rodzinnym gronie. Małżeństwo wraz ze swoimi dziećmi i rodzicami, celebrowało przy suto zastawionym stole.

Na Instagramie byłego bramkarza pojawiło się nagranie, na którym uwieczniono świąteczną zabawę w zbijanie jajek. Mały Henio dokazywał, zderzając się kraszankami ze swoimi starszymi braćmi.

Internauci byli zachwyceni rozkoszną atmosferą, jaka nastała w domu Małgorzaty Rozenek i jej męża. Nie wszyscy jednak podzielali ich nastroje. W sekcji komentarzy pojawiły się zaskakujące zarzuty.

O krok od tragedii na świątecznym spacerze Rozenek z rodziną! Mały Henio w centrum zamieszania. Aż mamy ciarki Poważne problemy Małgorzaty Rozenek. Przykre doniesienia obiegły media. To może źle się skończyć

Afera czapkowa w domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Komentatorzy szybko zwrócili uwagę na łamanie zasad savoir-vivre'u w domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Najstarszy syn byłej gwiazdy “Dzień dobry TVN” siedział bowiem przy stole w czapce.

Choć zwykle małżeństwo nie wdaje się w pyskówki z internautami, tym razem mąż “Perfekcyjnej…” postanowił zrobić wyjątek. Pod uszczypliwym wpisem jednej z fanek opublikował krótką acz dosadną ripostę.

Ale to nasz stół i nasze zasady - napisał.

To jednak nie koniec kontrowersji. Obserwatorzy mediów społecznościowych Radosława Majdana zwrócili uwagę na jeszcze jedną kwestię. Pojawiły się słowa o znęcaniu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skrytykowani

Na nagraniu opublikowanym przez Radosława Majdana zobaczyć możemy, że w domu gwiazd znajduje się niewielka klatka, w której przechowywane są ptaki. Zdaniem internautów, ma to znamiona znęcania się nad zwierzętami.

  • Ptaki w tej klatce to tragedia. Za każdym razem o tym piszę. Psy tam wsadźcie
  • Zgadzam się w 100%-ach, to jest znęcanie się nad zwierzętami. Ich miejsce jest na wolności
  • To jest klatka “ozdobna”, nie dla ptaków. Tacy miłośnicy zwierząt. To są małe ptaki, ale o wielkich potrzebach, bardzo mądre i świadome. Dramat
  • Taka miłośniczka zwierząt, a zgotowała taki okrutny los niewinnym stworzeniom - protestują fani.

Zgadzacie się z zarzutami internautów? A może macie odmienne zdanie? Podzielcie się z nami koniecznie swoją opinią w komentarzach.

Radosław Majdan instagram
fot. instagram.com/r_majdan
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, fot. KAPiF
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, fot. KAPiF