Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poważne problemy Małgorzaty Rozenek. Przykre doniesienia obiegły media. To może źle się skończyć
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.03.2024 14:25

Poważne problemy Małgorzaty Rozenek. Przykre doniesienia obiegły media. To może źle się skończyć

Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek może mieć kłopoty. Po zwolnieniu z “Dzień dobry TVN” zainteresowanie fanów gwiazdą zaczęło spadać, a wiele wskazuje na to, że jej nowy program może nie odnieść oczekiwanego sukcesu.

Małgorzata Rozenek ma problemy?

Małgorzata Rozenek jeszcze do niedawna mogła cieszyć się statusem jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. “Perfekcyjna Pani Domu”, czy “Projekt Lady” to projekty, które sprawiły, że jej nazwisko na lata nie schodziło z nagłówków.

Prezenterka została nawet zaangażowana do prowadzenia “Dzień dobry TVN”, jednak jej przygoda z show nie potrwała zbyt długo. Marzenie celebrytki o pełnieniu funkcji gospodyni formatu pękło jak bańka mydlana, gdy doszło do nieoczekiwanych zmian obsadowych.

Wydawało się, że status Małgorzaty Rozenek nie pozwoli jej jednak nudzić się zbyt długo i szybko otrzyma szereg nowych interesujących ofert. Okazuje się jednak, że prognostycy przepowiadający świetlaną przyszłość “Perfekcyjnej…” mogli się nieco przeliczyć.

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? O tym krążyły większe legendy niż o Rozenek. Teraz wszystko stało się jasne Pies Małgorzaty Rozenek mocno się naraził. Chodzi o małego Henia. To mogło się źle skończyć

Co dalej z karierą Małgorzaty Rozenek?

Już wkrótce Małgorzata Rozenek ma się sprawdzić jako prowadząca programu “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Show początkowo rozpocząć miało się już w marcu, przełożone zostało jednak na kwiecień.

Format emitowany ma być dość późno, bo o 21.35, a na dodatek poprzedzać będzie go spodziewany przebój w postaci “Czas na show. Drag Me Out”. Nie wiadomo, czy widzowie będą mieli po jego zakończeniu ochotę na kolejny program rozrywkowy.

Powodów do zmartwień jest jeszcze więcej. Jak podaje “Super Express”, premierowe odcinki “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” miały już swoje pokazy próbne, a widownia nie przyjęła ich zbyt ciepło.

Małgorzata Rozenek na cenzurowanym

Osoba z otoczenia Małgorzaty Rozenek wyjawiła w rozmowie z “Super Expressem”, że jeśli nowy program gwiazdy nie spotka się z zainteresowaniem widzów, TVN może nie zechcieć już dać jej kolejnej szansy na wykazanie się.

Program na kolaudacji nie wypadł najlepiej. Rozenek jako największa gwiazda stacji miała dowieźć hit, ale wygląda na to, że może zaliczyć klapę. Obawia się, że może nie dostać kolejnej szansy - tłumaczył rozmówca dziennika.

Z informacji gazety wynika, że Małgorzata Rozenek postawiła wziąć sprawy w swoje ręce. Rozwiązała współpracę z poprzednim menadżerem i związała się z kolejnym, odpowiadającym w przeszłości m.in. za Małgorzatę Kożuchowską. Czy to pomoże jej w powrocie “na powierzchnię”?

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF

Źródło: se.pl