Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szerokie bary, mięsień na mięśniu. To naprawdę Małgorzata Rozenek? Trudno ją poznać. Ale metamorfoza!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.02.2024 20:34

Szerokie bary, mięsień na mięśniu. To naprawdę Małgorzata Rozenek? Trudno ją poznać. Ale metamorfoza!

Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF; instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF; instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek znana jest ze swego zamiłowania do zdrowego trybu życia. Najnowsze zdjęcie gwiazdy wprawia jednak w niemałe osłupienie. Na fotografii jest wprost nie do poznania!

Małgorzata Rozenek wyjeżdża z Polski?

Małgorzata Rozenek stale dokumentuje w swoich mediach społecznościowych swoje codzienne aktywności. W ostatnim czasie wyraźnie zauważyć można było, że gwiazda coraz częściej wyjeżdża za granicę.

Częste wizyty w Dubaju zaczęły niepokoić fanów, którzy obawiali się, że była prowadząca “Dzień dobry TVN” zechce ostatecznie przeprowadzić się za granicę. Wystraszonych wielbicieli uspokoił jednak Radosław Majdan.

Ostatnio rzeczywiście bardzo spodobał nam się Dubaj, natomiast teraz faktycznie mamy bardzo dużo obowiązków, więc na pewno wyjazdów na stałe nie planujemy. […] tutaj mamy swoją pracę i z perspektywy obowiązków jest to niemożliwe, ale zimą zawsze lubimy wyjeżdżać, szczególnie w ciepłe klimaty - powiedział były bramkarz w rozmowie z Jastrząb Post.

Rozenek i Majdan wyprowadzają się z Polski na stałe? Radek zdradził wszystkie plany Rusin odpowiada na nasz wywiad z Rozenek. Mogło być pojednanie, ale... Zrobiło się nieprzyjemnie

Małgorzata Rozenek dba o formę

Małgorzata Rozenek budzi sympatię tysięcy fanów nie tylko dzięki swojej pracy i charyzmie, ale również za sprawą trybu życia, jaki od dawna prowadzi. “Perfekcyjna Pani Domu” uchodzi za gospodynię idealną.

Pośród obowiązków związanych z domem i wychowaniem trzech synów, gwiazda znajduje jednak czas na to, by zadbać o siebie samą. Promuje zdrowy tryb życia, a niemal każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie.

Efekty możemy podziwiać na jej Instagramie, gdzie od czasu do czasu prezenterka chwali się godną pozazdroszczenia sylwetką. Tym razem zdaje się jednak, że przeszła wszelkie granice. Nowe zdjęcie wywołało niemałe zamieszanie.

Małgorzata Rozenek na basenie

Małgorzata Rozenek postanowiła pochwalić się swoimi pływackimi umiejętnościami. Na swoim Instagramie opublikowała nagranie, dzięki któremu możemy zobaczyć, że w wodzie gwiazda czuje się jak ryba w… wodzie.

To nie zdolności prezenterki przykuły jednak uwagę internautów. Wrażenie zrobiło jedno ze zdjęć zamieszczonych na jej InstaStory. Widzimy na nim celebrytkę siedzącą na krawędzi basenu. Umięśnionego ciała w stroju kąpielowym pozazdrościć mógłby jej niejeden zawodowy sportowiec.

Wyrzeźbione pośladki i imponująco zbudowane mięśnie to dowód na to, że zdrowy tryb życia przynosi zadowalające efekty, również te wizualne. Zdjęcie Małgorzaty Rozenek z pewnością zmotywuje wielu z nas do wzięcia się “za siebie”!

Małgorzata Rozenek instagram
fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF