Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rusin odpowiada na nasz wywiad z Rozenek. Mogło być pojednanie, ale... Zrobiło się nieprzyjemnie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.02.2024 13:36

Rusin odpowiada na nasz wywiad z Rozenek. Mogło być pojednanie, ale... Zrobiło się nieprzyjemnie

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF

Kinga Rusin ponownie znalazła się na celowniku mediów po wywołaniu internetowej afery z Krzysztofem Stanowskim. Kulisy konfliktu dotarły nawet do Małgorzaty Rozenek, która wspomniała o dziennikarce w rozmowie ze Światem Gwiazd. Teraz na jej słowa odpowiada była prowadząca "Dzień Dobry TVN". Zrobiło się nieprzyjemnie.

Kinga Rusin na "wojennej ścieżce" z Krzysztofem Stanowskim

Od ponad tygodnia w internecie huczy od konfliktu pomiędzy byłą dziennikarką TVN a gwiazdorem Kanału Zero. Zaczęło się od krytyki rozmowy Stanowskiego z Pereirą przez Kingę Rusin, a zakończyło się na ostrych oświadczeniach w internecie.

Kinga Rusin oficjalnie dostała pier***ca na moim punkcie. Jako że nie da się ujarzmić kobiety, która dostaje pier***ca, pozostaje mi z godnością przyjmować ciosy tej rozhisteryzowanej baby - stwierdził Krzysztof Stanowski na platformie X.

Wpis spotkał się ze zdecydowaną reakcją dziennikarki, która podsumowała Krzysztofa Stanowskiego w długim poście. Teraz do konfliktu "dołączyła się" Małgorzata Rozenek. W rozmowie ze Światem Gwiazda powiedziała, co uważa o internetowym gwiazdorze i zachowaniu Kingi Rusin. Wyciągnęła do niej rękę na zgodę? 

TYLKO U NAS: Małgorzata Rozenek wzięła w obronę Kingę Rusin! Przełomowe słowa po latach konfliktu! Połączył ich wspólny wróg Caroline Derpienski uderza w Kingę Rusin i jej partnera. Złożyła niesłychaną propozycję

Małgorzata Rozenek staje po stronie Kingi Rusin

Z byłą prezenterką "Dzień Dobry TVN" mieliśmy okazję porozmawiać w związku z premierą filmu o Kubie Błaszczykowskim. Zgodnie z tematyką zapytaliśmy o preferencje Małgorzaty Rozenek względem Kanału Sportowego i Kanału Zero. Na zdecydowaną opinię o Krzysztofie Stanowskim nie musieliśmy długo czekać.

Jestem osobą naprawdę niepodzielającą entuzjazmu na temat redaktora Stanowskiego, ani tego, co robi zawodowo, ani tego, jak zachowywał się przez ostatnich parę lat - powiedziała nam Rozenek.

Zapytana o przykład takiego zachowania nieoczekiwanie wspomniała o Kindze Rusin. Gwiazda stanęła w obronie dziennikarki, która toczy z Krzysztofem Stanowskim internetową batalię.

Nie chcę rozpoczynać dramy, bo wiem, że moja koleżanka po fachu, Kinga, jest teraz z nim na wojennej ścieżce. Tak, jak rzadko mam okazję się z Kingą Rusin zgodzić, tak w tym przypadku się zgadzam - przyznała.

Jak Kinga Rusin zareagowała na słowa Małgorzaty Rozenek? Mogłoby się wydawać, że gwiazda chciałaby zakończyć wieloletni spór.

Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek od lat nie pałały do siebie sympatią, co okazywały sporadycznie w mediach społecznościowych. Jedną z głośniejszych akcji było zarzucenie Kindze Rusin walki o prawa zwierząt na pokaz przez byłą gwiazdę TVN. Ta nie mogła pozostawić słów bez odpowiedzi.

Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! - pisała w jednym z postów.

Przez lata unikały pytań na swój temat, jednak zdawało się, że niechęć do Krzysztofa Stanowskiego nieco przybliży do siebie gwiazdy. Nic bardziej mylnego. Kinga Rusin w najnowszym poście odnosiła się do słów Małgorzaty Rozenek w wywiadzie dla Świata Gwiazd. Wygląda na to, że nie potrzebuje takiej sojuszniczki.

Nie pomogło gdy Małgorzata Rozenek, która przecież nie aspiruje do bycia dziennikarką, powiedziała o mnie „koleżanka po fachu” (choć domyślam się, że dobrze mi życzy) - napisała z przekąsem.

W tym gwiazdorskim konflikcie jeszcze długo nie zobaczymy "znaku pokoju". Obrona Małgorzaty Rozenek zapisze się jednak w pamięci mediów.

Małgorzata Rozenek
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF