Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Choroba żony uwielbianego komika postępuje. Podjął trudną decyzję. Tylko tak może jej pomóc
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.04.2024 15:18

Choroba żony uwielbianego komika postępuje. Podjął trudną decyzję. Tylko tak może jej pomóc

Jay Leno, fot. AFP/EAST NEWS
Jay Leno, fot. AFP/EAST NEWS

W mediach pojawiły się nowe, druzgocące informacje na temat stanu zdrowia żony Jaya Leno. Kobieta zmaga się z nieuleczalną chorobą. Gwiazdor postanowił podjąć radykalne działania.

Jay Leno walczy o zdrowie żony

Jay Leno to jeden z najpopularniejszych amerykańskich komików, który zasłynął jako gospodarz “The Tonight Show” realizowanego dla stacji NBC. Z programem związany był od 1992 r.

Gwiazdor w czasie swojej kariery przeprowadził setki wywiadów z największymi postaciami światowego show-biznesu, nie szczędząc im w rozmowach uszczypliwości i podchodząc do nich z dużym dystansem.

Prywatnie, od 1980 r. Jay Leno jest mężem Mavis Nicholson. Para nigdy nie doczekała się dzieci. W ostatnich miesiącach w mediach pojawiały się niepokojące informacje na temat stanu zdrowia kobiety. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja diametralnie się pogorszyła.

Księżna Kate nie ujawniła choroby z własnej woli? Powód publikacji oświadczenia jest smutniejszy, niż się wszystkim wydawało Chora na raka gwiazda przygotowuje się na śmierć. Zaczęła już pozbywać się swojego dobytku

Żona Jaya Leno walczy z demencją

U małżonki Jaya Leno lekarze zdiagnozowali zaawansowaną i postępującą demencję. W związku z pogarszającym się stanem zdrowia, komik wystąpił w styczniu do sądu z wnioskiem o objęcie jej swoją kuratelą.

Młodszy o cztery lata od swojej żony gwiazdor argumentował swoją prośbę chęcią utworzenia funduszu powierniczego, który mógłby zapewnić żonie opiekę w przypadku jego niespodziewanej śmierci.

Magazyn “People” dotarł do raportu wyznaczonego kobiecie przez sąd reprezentanta prawnego, który opisał jej obecny stan zdrowotny. Informacje w nim zawarte nie napawają optymizmem.

Stan żony Jaya Leno się pogarsza

Prawnik Ronald Ostrin miał napisać w swoim raporcie, że małżonce Jaya Leno zdarza się nie rozpoznawać swojego męża. Kobieta ma również problem ze wskazaniem daty swojego urodzenia.

Mavis Nicholson ma być “zdezorientowana” i często rozmyślać na temat swoich zmarłych rodziców. Podkreślono jednocześnie, że ukochana komika jest czarującą osobą, jednak z poważnym “upośledzeniem funkcji poznawczych”.

Prawnik zalecił przyjęcie wniosku Jaya Leno o kuratelę nad żoną, podobnie jak neurolog chorej dr Hart Cohen, który stwierdził wprost, że gwiazdor traktuje swoją żonę jak największy skarb.

Jay Leno
Jay Leno, fot. Simon Earl / Splash News/EAST NEWS
Jay Leno
Jay Leno, fot. KENT NISHIMURA/AFP/East News
Jay Leno
Jay Leno, fot. PG / Splash News/EAST NEWS

Źródło: people.com