Swiatgwiazd.pl
Kamil Durczok

EAST NEWS

Już wiadomo, w jakim stanie jest Kamil Durczok. Oficjalnie poinformował internautów

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wiemy, co dzieje się obecnie z Kamilem Durczokiem. Znany dziennikarz potrzebował ostatnio pilnej pomocy medyków; dziś opublikował w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Wyjawił, że stan jego zdrowia uległ znacznej poprawie. Przy okazji podziękował tym, którzy czuwali nad nim w szpitalu.

  • Niedawno Kamil Durczok trafił do szpitala

  • W najnowszym poście w social mediach przekazał, jak czuje się obecnie

  • Internauci pospieszyli z życzeniami zdrowia

Kamil Durczok, przez lata związany zarówno z Telewizją Polską, jak i Grupą TVN oraz Polsatem, zapracował na miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Publicysta jest aktywy w social mediach, gdzie chętnie komentuje bieżącą sytuację w kraju. To właśnie na oficjalnym profilu na Twitterze powiadomił ostatnio o tym, że z jego zdrowiem nie było najlepiej.

Problemy zdrowotne Kamila Durczoka

W piątek 21 maja na profilu Kamila Durczoka na Twitterze pojawił się niepokojący post. Dziennikarz przyznał, że w nocy potrzebował pilnej interwencji medycznej.

Jak się okazało, publicysta miał przetaczaną krew. Nie wyjawił, co dokładnie zagroziło wówczas jego zdrowiu. Pod publikacją natychmiast zaroiło się od życzeń szybkiego powrotu do siebie od internautów (więcej na ten temat >tutaj<).

Jak dziennikarz czuje się obecnie?

Dzisiaj na Twitterze Kamila Durczoka pojawił się nowy wpis, który zapewniał uaktualnione informacje w tej sprawie. Choć dziennikarz wciąż nie wyjawił, co dokładnie stało się z jego zdrowiem 21 maja, dał użytkownikom sieci znać, jak miewa się obecnie. Post ujrzał światło dzienne zaledwie parę godzin temu.

Weronika Rosati

Weronika Rosati boi się powrotu do Polski. Chce zachować swoją prywatność i zapewnić ją także swojej córce

CZYTAJ DALEJ

Okazało się, iż Kamil Durczok trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach. Stan jego zdrowia zdążył poprawić się jednak na tyle, iż dalsza hospitalizacja nie była już konieczna. Jak poinformował w social mediach dziennikarz, miewa się teraz znacznie lepiej.

Przy okazji publicysta skierował gorące słowa podziękowania do osób, które w potrzebie zapewniły mu opiekę medyczną. Jak zaznaczył, lekarze i pielęgniarki wykonali swoje zadanie znakomicie.

- Uprzejmie informuję moich przyjaciół i życzliwych obserwatorów, że wróciłem ze szpitala i wygląda, że jeszcze chwilę będę żył. Wrogów informuję o tym z jeszcze większą radością. Fantastycznym lekarzom i pielęgniarkom z CSK Ligota bardzo dziękuję - czytamy na profilu Kamila Durczoka.

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Internauci doskonale wiedzą, że ze zdrowiem nie ma żartów, dlatego, nawet jeśli nie zawsze zgadzają się z opinią Kamila Durczoka, życzyli dziennikarzowi wszystkiego dobrego.

- Z wieloma sprawami nie zgadzam się z Panem, ale życzę dużo zdrowia - napisał jeden z internautów.

- Super Panie Kamilu. Witam z powrotem i czekam na komentarze wydarzeń bieżących - dodaje inna osoba.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >