Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kalska dodała wpis na temat treningów. Co na to Roznerski?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 04.02.2022 01:00

Kalska dodała wpis na temat treningów. Co na to Roznerski?

pjimage - 2022-02-04T180850.688
TRICOLORS/East News

Na profilu Adriany Kalskiej właśnie pojawił się wpis, który może nie spodobać się Mikołajowi Roznerskiemu. W typowej sytuacji mem nie byłby niczym, nad czym można by się zastanawiać, po rozstaniu jednak obrazek daje sporo do myślenia.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski potwierdzili rozstanie, jednak plotki na ich temat dalej nie cichną. Nad czym tym razem mogą zastanawiać się fani pary?

Adriana Kalska - co miała na myśli?

Adriana Kalska dodała na Instastories mema, który brzmi:

"Jeśli nosisz dres w domu, to wszystko, co robisz - automatycznie liczy się jako trening"

Wpis opatrzyła hashtagiem "#główkapracuje. Czy wpis pojawił się na profilu Kalskiej przypadkowo, czy jednak chciała nawiązać do ostatniego wywiadu Roznerskiego w Dzień Dobry TVN?

Mikołaj Roznerski a treningi

W tym tygodniu Mikołaj Roznerski poinformował widzów Dzień Dobry TVN, że nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Zszokował prowadzące, mówiąc, że na siłowni zazwyczaj jest już o godzinie... 4.30. W dzień wywiadu wyjątkowo ćwiczenia wykonał o godzinie 6.00, co jest już dla niego późną porą na aktywność fizyczną.

Czy zatem taki tryb życia mieć związek z rozstaniem z Adrianą Kalską? Ostatnio media donosiły, że para rozstała się przez nadmiar pracy i zagraniczne wyjazdy aktora. Z pewnością codzienne poranne treningi nie poprawiały sytuacji partnerów, którzy stale nie mieli dla siebie czasu.

Myślicie, że faktycznie coś może być na rzeczy czy związek wpisu Adriany Kalskiej z wywiadem Mikołaja Roznerskiego to tylko przypadek?

kssd
Fot. instagram.com/stories/adriana.kalska.official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].