Swiatgwiazd.pl

Fot. kadr z programu "Kuba Wojewódzki"

Karolina Korwin Piotrowska wyszła ze studia podczas wywiadu z Kubą Wojewódzkim

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Karolina Korwin Piotrowska była gościnią programu Kuby Wojewódzkiego. Jak można się domyślać, dziennikarka wizytą w TVN chciała podpromować właśnie wydaną swoją książkę na temat mobbingu. Do sieci trafiło zaskakujące nagranie.

Rozmowa Karoliny Korwin Piotrowskiej przebiegła jednak inaczej, niż mogliby przewidywać widzowie. Pytanie tylko czy Kuba Wojewódzki naprawdę zdenerwował dziennikarkę, czy jednak wszystko było zaplanowane.

Kuba Wojewódzki gościł Karolinę Korwin Piotrowską

Karolina Korwin Piotrowska od jakiegoś czasu aktywnie promuje swoją książkę na temat mobbingu w polskich szkołach filmowych. Po tym, jak publikacja ujrzała światło dzienne, dziennikarka zaczęła nie tylko zamieszczać materiały na jej temat w sieci, ale i bierze udział w spotkaniach z dziennikarzami.

Wizyta dziennikarki u Kuby Wojewódzkiego też miała być jedną z form promocji. Odcinek widzowie zobaczą dopiero w najbliższy wtorek, ale już teraz gospodarz programu, jak i sama dziennikarka, udostępnili w mediach społecznościowych fragment spotkania.

Jak widać na nagraniu, Korwin Piotrowska zażenowana pytaniem Wojewódzkiego, którego nie ujawniono, zdobyła się na odważne zachowanie. Rzuciła w stronę prezentera kilka zdań i skierowała się do wyjścia:

- Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem, 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni - stwierdziła Karolina Korwin Piotrowska, po czym opuściła studio.

Reakcja Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki miał być bardzo zszokowany wypowiedzią Korwin Piotrowskiej i zupełnie nie wiedział, co powiedzieć. Dopiero, gdy dziennikarka niemal wyszła ze studia, krzyczał:

- Ale przecież... Sama zawsze mówisz, że nie boisz się pytań!

Co istotne, w mediach społecznościowych zarówno Wojewódzki, jak i Korwin Piotrowska opatrzyli nagranie tym samym podpisem:

"Program we wtorek będzie trochę krótszy..."

Co sądzicie o zachowaniu Korwin Piotrowskiej?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN" 2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę 3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Kamila Krótka

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]