Kasia Tusk Żródło: instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk chwali się randką z mężem, popijając wodę. Fani dopytują o drugą ciążę

24 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Kasia Tusk od kilku lat prowadzi lifestylowego bloga, którym zainspirowała już wiele swoich fanów. Gwiazda pokazuje wnętrza swojego stylowego mieszkania i przy okazji zdradza co nieco o swoim życiu prywatnym. Tym razem internauci dopatrzyli się na jednym ze zdjęć dowodu, który miałby wskazywać, że córka Donalda Tuska spodziewa się drugiego dziecka.

  • Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie Kasia Tusk wstawiła na swojego Instagrama, jej fani dopatrzyli się pewnych jednoznacznych znaków.
  • Internauci podejrzewają, że Kasia może być w drugiej ciąży.
  • Jak na razie gwiazda nie odniosła się do pojawiających się już od jakiegoś czasu spekulacji.

Kasia Tusk zyskała ogromną rzeszę fanów głównie dzięki swojej działalności w sieci. Jej blog cieszy się ogromną popularnością. Na Instagramie śledzi ją już prawie 400 tys. obserwujących. Gwiazda urzekła swoich fanów pięknymi, minimalistycznymi zdjęciami, które inspirują do poszukiwania własnego stylu.

KasiaTusk jest w ciąży?

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie Kasia wstawiła na swojego Instagrama, jej fani dopatrzyli się pewnych jednoznacznych znaków.

Na fotografii widać, jak blogerka przyszykowała stół na kolację z mężem. Wystrój wraz ze wszystkimi detalami jest utrzymany w minimalistycznym, ale sielskim klimacie. Nie zabrakło na nim świec, owoców, warzyw i wina.

Obserwatorzy zauważyli, że do wina, które Kasia postawiła na stole, podała tylko jeden kieliszek. Sama przyszykowała sobie tylko szklankę z wodą.

Agnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery. Opowiedziała o warunkach, w jakich mieszkałaAgnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery. Opowiedziała o warunkach, w jakich mieszkałaCzytaj dalej

Dla jej fanów jest to ewidentny znak, że gwiazda może spodziewać się drugiego dziecka. Co więcej, okazuje się, że to nie pierwszy tego typu sygnał.

Jakiś czas temu córka Donalda Tuska pokazała, jakie książeczki czyta swojej córeczce Lilianie. Jedną z nich była pozycja o tytule Siostrzyczka, która ma przygotowywać pociechy do powitania na świecie swojego rodzeństwa.

Komentarze internautów

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oczywiście dominowały te, które nawiązywały do krążących już od jakiegoś czasu spekulacji.

- Nie pije pani winna czy druga ciąża. Gratulacje- czytamy.

Pomimo iż fani Kasi dyskutowali przede wszystkim o jej domniemanej ciąży, uwagę na zdjęciu przykuł też inny element. Chodzi o dekoracyjne świece, które blogerka wyeksponowała w kadrze. Jak zauważyli niektórzy internauci, świece te są wyjątkowo drogie. Co ciekawe, od jakiegoś czasu wśród wielu celebrytów cieszą się one niesłabnącą popularnością.

Jak słusznie skomentowała jedna z obserwatorek, świece Kasi wyglądają jak małe dzieła sztuki.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł