Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka przerywa milczenie. Radykalne kroki po rozstaniu z mężem. Jest gotowa na wiele
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 21.10.2023 12:25

Katarzyna Bosacka przerywa milczenie. Radykalne kroki po rozstaniu z mężem. Jest gotowa na wiele

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka fot. KAPiF

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem po 26 latach małżeństwa. Czy teraz podejmie radykalne kroki? Przerwała milczenie w nowym wywiadzie. Pojawiły się spore problemy. 

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki wydawali się być bardzo zgodnym małżeństwem. Była gwiazda TVN i senator Marcin Bosacki doczekali się czworga dzieci, a każdą rocznicę ślubu specjalistka od zdrowej żywności szumnie świętowała w social mediach. 

Informacje o tym, że rozstała się z mężem były wielkim zaskoczeniem dla fanów. W pierwszym komunikacje, który przekazał portal Plejada pojawiła się informacja o tym, że  mężczyzna do młodszej kobiety. 

Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - czytamy.

Sam zainteresowany wydał jedynie krótkie oświadczenie na temat rozpadu rodziny.

Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji - przekazał Pudelkowi Marcin Bosacki.
 

Kasia w tym trudnym czasie otrzymała ogromne wsparcie od fanów. Jednak cała sytuacja i tak bardzo mocno się na niej odbiła. 

Katarzyna Bosacka długo nie wytrzymała po rozstaniu. Ogłosiła nowiny i sypią się gratulacje Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem po 26 latach. "Zostawił rodzinę". W tle inna kobieta

Katarzyna Bosacka schudła po rozstaniu z mężem

Gwiazda mocno przeżyła rozstanie a stres związany z rozpadem rodziny dał jej się we znaki. W sieci bardzo wspierali ją fani, którzy przesyłali dobre słowo i podtrzymywali na duchu. Mimo wszystko jednak Kasia schudła w ostatnim czasie aż 15 kilogramów i nadal niknie w oczach. 

Ostatnio dostaję od Was coraz więcej wiadomości, że bardzo schudłam. Rzeczywiście w 3 miesiące -15 kg. Jednocześnie chciałam Wam przekazać, że nie reklamuję żadnych suplementów diety, a jedynym powodem mojego schudnięcia był stres - napisała na Instagramie.

Teraz po rozstaniu z mężem Bosacka może podjąć bardzo radykalne kroki. Co się dzieje?

Katarzyna Bosacka wyprowadzi się z domu?

Katarzyna Bosacka od czasu rozstania nie udzielała wywiadów. Teraz zdecydowała się przerwać milczenie. Przez to co ją spotkało gwiazda myśli nawet o przeprowadzce. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że mając czworo dzieci nie jest to tak łatwe.

Jeszcze trochę za wcześnie, żeby to rozwiązać. Ten taki węzeł gordyjski, bo duża rodzina, czwórka dzieci. Muszę troszeczkę jeszcze z tym poczekać. Tak, ale myślę, że może... Może rzucę się na tę głęboką wodę - przekazała w rozmowie z Plotkiem. 

Przeprowadzka na pewno byłaby okazją do tego, aby odciąć się od wspomnień i zacząć życie od nowa. Okazuje się też, że po rozpadzie małżeństwa Kasia dostaje propozycje randek, nawet od młodszych mężczyzn. 

Bardzo dużo mężczyzn pisze. Ostatnio napisał 32-latek, więc odpisałam: Drogi Sebastianie jednak znajdź sobie dziewczynę w swoim wieku, bo mogłabym być twoją mamą niemalże. Ale pozdrowiłam go bardzo serdecznie. Więc tak oczywiście. Zawsze ktoś tam czeka na horyzoncie - dodała w rozmowie z Plotkiem. 

Myślicie, że Kasia w końcu zdecyduje się na jakąś randkę?

Katarzyna Bosacka fot Instagram @katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka fot. Instagram @katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka (2).jpg
Katarzyna  Bosacka fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka (3).jpg
Katarzyna  Bosacka fot. KAPiF