Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka to polska dziennikarka prasowa i telewizyjna.

Katarzyna Bosacka, Robert Makłowicz
05.06.2024 11:13 Bosacka bezlitośnie miażdży Makłowicza. Z tego będzie niezła afera

Robert Makłowicz jest jednym z najbardziej popularnych krytyków kulinarnych w Polsce. Mogłoby się wydawać, że z uwagi na rzeszę fanów i rozpoznawalność nie miałby wrogów, a jednak. Katarzyna Bosacka postanowiła obnażyć o nim prawdę. Nikt nie spodziewałby się takiej wpadki w jego wydaniu.

KAPiF/East News
10.04.2024 22:59 Zapytali Bosacką, czy wybaczyła mężowi. Po 26 latach razem i zdradzie, tyle miała do powiedzenia

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki byli małżeństwem przez 26 lat. W ubiegłym roku w mediach pojawiła się informacja o nieoczekiwanym rozstaniu. Teraz gwiazda wyjawiła, czy potrafi już przebaczyć byłemu mężowi.

Kasia Bosacka
19.03.2024 10:14 Kasia Bosacka przez rozwodem wrzuciła do sieci nagranie. Tak odreagowała emocje

Kasia Bosacka zakończyła pewien etap w swoim życiu. Po 26 lat rozstała się z mężem, który opuścił ich dom i dzieci. Długo prezenterką targały emocje, o których opowiadała publicznie. Przed rozprawą udostępniła w mediach społecznościowych nagranie. Czym zajęła się w tak ważnym dniu?

Katarzyna Bosacka
18.03.2024 15:02 Katarzyna Bosacka rozwiedziona! Na sali sądowej doszło do zaskakującej sytuacji. Nie mogła się tego spodziewać

Katarzyna Bosacka jest już po rozprawie rozwodowej, która zakończyła jej wieloletnie małżeństwo z senatorem, Marcinem Bosackim. Duet spędził wspólnie prawie trzy dekady i stworzył rodzinę. Rozstanie było dla wielu ogromnym szokiem. To, co działo się na rozprawie, mogło zaskoczyć samą dziennikarkę.

Katarzyna Bosacka
29.02.2024 13:18 Rozwodząca się Bosacka z mężczyzną na premierze. Jest jej bardzo bliski

Ostatnimi czasy życie dało Katarzynie Bosackiej w kość. Musiała mierzyć się ze zdradą, a później ciężkim rozwodem. Wielkim zaskoczeniem był, więc fakt, że na premierę filmu wybrała się z przystojnym mężczyzną. Wiemy, kim jest!

Katarzyna Bosacka ostrzega przed pączkami, fot. KAPiF; canva.com
02.02.2024 09:42 Katarzyna Bosacka ostrzega przed "paskudnymi pączkami". Zdradza, na co trzeba szczególnie uważać w tłusty czwartek

Katarzyna Bosacka przestrzega przed zbliżającym się tłustym czwartkiem. Gwiazda wyjaśniła, których pączków powinniśmy wystrzegać się jak ognia. Udzieliła też kilku cennych porad dla smakoszy.

Katarzyna Bosacka już kogoś poznała, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
01.02.2024 09:42 Katarzyna Bosacka już kogoś poznała. "On by chciał sobie ze mną ułożyć życie". Zdradziła szczegóły znajomości

W połowie ubiegłego roku mediami wstrząsnęła informacja o nieoczekiwanym rozstaniu Katarzyny Bosackiej z mężem. Ukochany gwiazdy porzucił ją po 26 latach małżeństwa. Okazuje się, że dziś dziennikarka nie narzeka na brak propozycji matrymonialnych.

Katarzyna Bosacka
30.01.2024 23:06 Przełomowy wywiad Bosackiej. Pierwszy raz mówi o rozwodzie i zdradzie

Katarzyna Bosacka ma za sobą kilka bardzo trudnych miesięcy. W mediach rzadko zabiera głos na temat spraw prywatnych. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem dla Świata Gwiazd zrobiła jednak wyjątek i ujawniła prawdę na temat rozwodu oraz tego, jak się czuje w obliczu tych niełatwych dla niej chwil.

Katarzyna Bosacka
02.01.2024 14:51 Kolejny cios dla Katarzyny Bosackiej. Najpierw rozstanie z mężem, a teraz straciła bliską osobę

Katarzyna Bosacka w ciągu ostatnich miesięcy miała naprawdę trudny okres. Prezenterka zakończyła wieloletnie małżeństwo i przeszła diametralną metamorfozę. Nowy rok nie przyniósł jej jednak ukojenia. Już na początku stycznia musiała podzielić się z internautami przykrą wiadomością. Pożegnała bliską osobę.

Katarzyna Bosacka
30.12.2023 15:00 Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła w błyskawicznym tempie. Jej dieta to przykład, jak się NIE ODCHUDZAĆ

Katarzyna Bosacka przeszła prawdziwą metamorfozę po rozstaniu z mężem. Po prawie trzydziestu latach wspólnego małżeństwa Marcin Bosacki opuścił rodzinę, zostawiając żonę i małoletnie dzieci. Prezenterka zaczęła zupełnie nowy etap życia. Efekty widać zaś gołym okiem. Jak udało jej się tego dokonać? Nikt nie powinien tego powtarzać…

Katarzyna Bosacka
26.12.2023 17:02 Pierwsze święta Katarzyny Bosackiej po rozstaniu z mężem. Nie do wiary, z kim je spędziła: "Będziemy się przytulać"

Katarzyna Bosacka ledwie kilka miesięcy temu przeżyła bolesne rozstanie z mężem. Teraz musiała zmierzyć się z pierwszymi świętami po rozpadzie rodziny. Jak spędziła Boże Narodzenie? Te wieści są elektryzujące!

Katarzyna Bosacka
08.12.2023 13:40 Katarzyna Bosacka została sama z dziećmi po porzuceniu przez męża. Ukrywała wszystko przed jedną osobą

Katarzyna Bosacka w ciągu ostatnich miesięcy musiała zupełnie przewartościować swoje życie z powodu zakończenia wieloletniego małżeństwa. Rozstanie z senatorem było nagłe i nie obyło się bez głośnego skandalu. Prezenterka długo walczyła z ciężkim doświadczeniem. O swoim smutku nie powiedziała bliskiej osobie.

Katarzyna Bosacka o rozstaniu z mężem, fot. KAPiF
06.12.2023 10:22 Katarzyna Bosacka pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z mężem. Była w głębokiej żałobie

Katarzyna Bosacka rozstała się z Marcinem Bosackim po 26 latach małżeństwa. Gwiazda postanowiła po raz pierwszy w tak bezpośredni sposób otworzyć się na dramatyczne wspomnienia i wyjawić, jak obecnie radzi sobie bez męża.

Katarzyna Bosacka
23.11.2023 08:20 Katarzyna Bosacka nie rozpacza po małżeństwie. „Ktoś przystojny już do mnie macha”

Katarzyna Bosacka po raz pierwszy publicznie opowiedziała o rozstaniu z mężem. Wspólnie przez wiele lat tworzyli zgodny duet. Prezenterka przyznała, że ostatni czas był dla niej wyjątkowo trudny. Mimo wszystko chce "wynieść" z doświadczenia pewną naukę. Okazuje się, że okres rozpaczania ma już za sobą.

Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, fot. Instagram
22.11.2023 11:54 Katarzyna Bosacka wychodzi z dołka po rozstaniu z mężem. Pierwszy raz mówi, co działo się w trudnym czasie

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem schudła 17 kilo. Dopiero teraz otworzyła się i opowiedziała przez co przeszła. Potrzebowała czasu, by udzielić przełomowego wywiadu. Zrobiła to w programie Małgorzaty Ohme.

Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła
17.11.2023 21:09 Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła. Po rozstaniu z mężem po dawnej gwieździe zostało wspomnienie

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem schudła. Na nowych zdjęciach widać, jak bardzo. To ekstremalna metamorfoza. Gwiazda TVN już powoli nie przypomina dawnej siebie. 

Katarzyna Bosacka
07.11.2023 13:36 Katarzyna Bosacka otworzyła się na temat nowego związku. Po rozstaniu z mężem odważne wyznanie

Katarzyna Bosacka po 26 latach małżeństwa rozstała się z mężem. Teraz otworzyła się na temat nowej miłości. Mąż odszedł do innej, ale ona nie będzie mu dłużna. Co zdradziła?

Katarzyna Bosacka
03.11.2023 15:09 Katarzyna Bosacka z mocnym komunikatem w swoim programie. To wygląda na słowny cios w stronę męża

Katarzyna Bosacka kilka tygodni temu potwierdziła, że rozstała się z mężem. Byli razem przez 26 lat i doczekali się czworga dzieci. Teraz wydała krótki, ale bardzo wymowny komunikat na temat swojej życiowej sytuacji. 

Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah", fot. KAPiF / Instagram @katarzynabosacka
02.11.2023 14:25 Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah". Po jedną rzecz chętnie sięgnie znowu, ale druga?! "Smakuje jak..."

Katarzyna Bosacka zdecydowała się spróbować produkty spożywcze sygnowane pseudonimem Sanah. Swoją opinią postanowiła podzielić się z internautami. Młoda piosenkarka nie będzie zadowolona…

Katarzyna Bosacka
31.10.2023 13:15 Katarzyna Bosacka o tym, jak jej dzieci radzą sobie z rozwodem. Smutne wieści o najmłodszym synu

Katarzyna Bosacka przeżywa właśnie najtrudniejsze miesiące w swoim życiu. Po rozstaniu z mężem musiała zupełnie na nowo zmierzyć się z codziennością. Ogromne zmiany wpłynęły także na dzieci. Dziennikarka wyznała prawdę na temat 10-letniego synka.

Katarzyna Bosacka
21.10.2023 12:25 Katarzyna Bosacka przerywa milczenie. Radykalne kroki po rozstaniu z mężem. Jest gotowa na wiele

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem po 26 latach małżeństwa. Czy teraz podejmie radykalne kroki? Przerwała milczenie w nowym wywiadzie. Pojawiły się spore problemy. 

Katarzyna Bosacka
18.10.2023 12:41 Katarzyna Bosacka po rozwodzie schudła 15 kg! Gwiazda niknie w oczach

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem po prawie trzech dekadach związku na początku sierpnia bieżącego roku. Pomimo trudnego okresu prezenterka nie przestała odzywać się do internautów. Od pewnego czasu zaczęli zauważać u niej diametralne zmiany. Teraz wszystko tłumaczy.

Katarzyna Bosacka ma dość i oddaje sprawę prawnikom
17.10.2023 21:13 Stres wykończył Katarzynę Bosacką. Wszystko opisała. „Sprawą zajmują się prawnicy”

Katarzyna Bosacka jest wykończona. Opisała, co ją spotkało po rozstaniu z mężem. Zapowiedziała, że sprawą zajmują się prawnicy. O co chodzi? 

Katarzyna Bosacka
28.09.2023 13:14 Katarzyna Bosacka wyznała, co naprawdę przeszła po rozstaniu z mężem... Szokujące, jak się zmieniła!

Katarzyna Bosacka w sierpniu nieoczekiwanie zakończyła swojej wieloletnie małżeństwo z senatorem, Marcinem Bosackim. Prezenterka telewizyjna nie zamierzała jednak rezygnować z wystąpień publicznych. Niedawno otworzyła się na temat trudnych przeżyć. Gwiazda bardzo się zmieniła.

Katarzyna Bosacka
20.09.2023 14:18 Mąż Bosackiej dopiero po rozstaniu dowiedział się, co przed nim ukrywała. Cała rodzina poznała prawdę dopiero teraz

Katarzyna Bosacka niedawno rozstała się z mężem. Para była raza przez 26 lat i doczekała się czworga dzieci. W pierwszych komunikatach o zakończeniu związku pojawiły się informacje o tym, że mąż gwiazdy znalazł nową miłość. Kasia świetnie radzi sobie po rozstaniu. Okazuje się, że przez lata ona też miała swoje sekrety! Rodzina dowiedziała się dopiero teraz.

Katarzyna Bosacka ogłosiła nowiny, sypią się gratulacje, fot. KAPiF
23.08.2023 15:07 Katarzyna Bosacka długo nie wytrzymała po rozstaniu. Ogłosiła nowiny i sypią się gratulacje

Katarzyna Bosacka nie zamierza poddawać się rozpaczy po rozstaniu z mężem Krzysztofem Bosackim, o którym w ostatnich tygodniach rozpisywały się media. Gwiazda ma już nowy plan!

Katarzyna Bosacka
19.08.2023 11:03 Katarzyna Bosacka przerywa milczenie po rozstaniu. "W tych ciężkich chwilach". Tak sobie radzi

Katarzyna Bosacka pierwszy raz zabrała oficjalnie głos po tym, jak do mediów trafiła informacja o tym, że rozwodzi się z mężem po 26 latach. Co napisała na ten temat? To dla niej trudny czas. 

Katarzyna Bosacka
18.08.2023 16:27 Katarzyna Bosacka tak radzi sobie z rozstaniem po latach małżeństwa. Są zdjęcia! "Ukojenie skołatanych nerwów"

Katarzyna Bosacka całkiem niedawno musiała zmierzyć się z niespodziewaną, wielką stratą i odrzuceniem. Jej mąż Marcin, polityk i senator, miał odejść od niej do innej kobiety. Teraz była dziennikarka TVN pokazała, co robi, by poradzić sobie z trudnymi emocjami.

  • 1
  • 2