Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Chrzanowska

Foksal / CC BY-SA 3.0

Katarzyna Chrzanowska miała przed sobą wielką sławę. Śmierć ukochanego zmieniła wszystko

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Katarzyna Chrzanowska była wspaniale zapowiadającą się aktorką. W momencie największej sławy wydarzyła się w jej życiu ogromna tragedia. Zginął jej ukochany.

  • Katarzyna Chrzanowska szerszej publiczności znana jest z serialu Adam i Ewa, który kiedyś był prawdziwym hitem.

  • Aktorka poznała w Paryżu miłość swojego życia i to tam wspólnie zamieszkali.

  • Niestety, po 14 latach małżeństwa wydarzyła się w ich życiu wielka tragedia. Mąż Katarzyny zginął. Byli wtedy na wspólnych wakacjach.

Katarzyna Chrzanowska szerszej publiczności znana jest z serialu Adam i Ewa, gdzie wcieliła się w rolę głównej bohaterki. Po serialu przyszły kolejne propozycje. Niestety śmierć męża diametralnie zmieniła jej życie. 

Katarzyna Chrznowska - początki kariery

Aktorka urodziła się w 1963 roku. Ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej i Filmowej w Warszawie. Później została stypendystką Konserwatorium Teatralnego Conservatoire National Superieur d’Art Dramatique w Paryżu. I to właśnie tam poznała miłość swojego życia. 

Piotr Niemkiewicz, bo to z nim związała się aktorka, zajmował się konserwacją francuskich zabytków. Miał swoją firmę. Para wkrótce wzięła ślub i już w 1993 roku doczekała się dwóch córeczek, bliźniaczek, Stefani i Celiny. Chociaż rodzina mieszkała w Paryżu, Katarzyna często bywała w Polsce ze względu na udział w wielu projektach. 

Chociaż nic nie zapowiadało, by życie rozwijającej się gwiazdy miało diametralnie się zmienić, niestety nagle wydarzyła się tragedia. Małżeństwo wraz z dziećmi miało spędzić urlop na Krecie, odpocząć od obowiązków i zgiełku miasta. Tak też się stało. Mąż pani Katarzyny był zapalonym nurkiem. Ostatniego dnia urlopu 31 sierpnia 2002 roku nie wypłynął już na powierzchnię

Kilka lat temu w rozmowie z Galą Chrzanowska wspominała to wydarzenie. Przyznała, że był to wypadek. Jej ukochany pozostał więc na zawsze w miejscu, które tak kochał - z widokiem na swoją górę, na swoją plażę i morze.

Życie po stracie ukochanego

Jak napisała pani Katarzyna na swoim Facebooku w dzień 33. rocznicy ślubu, wyszła za mąż z wielkiej miłości i nic nie wskazywało, że los zechce rozdzielić ją z mężem. 

- dobrnelismy do 14 rocznicy i potem nastała ciemność , która trwała długo , bardzo długo - wyznała w poruszającym wpisie. 

Jednak, jak podkreśliła aktorka, czas pozwolił jej stanąć na nogi i pomógł przeżyć stratę. Mimo to już na zawsze pozostała w niej tęsknota i żal. Minęło już tyle lat od tragedii, ale miłość jest z nią do dzisiaj. 

Kilka lat po śmierci ukochanego męża, Chrzanowska związała się z innym partnerem, z którym przeprowadziła się do Hiszpanii. Kocha Paryż i darzy go wielkim sentymentem, ale ze względu na tak liczne wspomnienia, nie mogła układać sobie w nim życia na nowo. Teraz w słonecznej Andaluzji prowadzi spokojne życie. Wynajmuje pokoje turystom. Zapytana jakiś czas temu, czy chciałaby wrócić do aktorstwa, odpowiedziała, że nie mówi nie. 

Zobacz post:

[EMBED-1805]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Viva!, Facebook 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >