Swiatgwiazd.pl
K Dowbor EN

TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor straciła ukochanego pieska. Pożegnała go we wzruszających słowach

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor doświadczyła ostatnio straty, o której zdecydowała się opowiedzieć na Instagramie. Odszedł ważny członek jej rodziny. Wzruszający opis sprawia, że trudno powstrzymać łzy.

  • Katarzyna Dowbor to osobowość medialna

  • Gwiazda prowadzi program Nasz Nowy Dom

  • Ostatnio kobieta pożegnała swojego psa

Katarzyna Dowbor to jedna z tych gwiazd, które mogą pochwalić się wielkim sercem. Kobietę łączy niezwykła więź ze zwierzętami. Sama do pewnego czasu była opiekunką czterech czworonogów. Jednak jeden z nich zmarł, co Katarzyna bardzo przeżyła.

Katarzyna Dowbor — kariera i życie prywatne

Katarzyna Dowbor od wielu lat gości na naszych ekranach. Swoją karierę zaczynała jako dziennikarka Telewizji Polskiej. Od 2013 roku możemy śledzić jej poczynania w Polsacie, gdzie oddaje się pracy prezenterki.

Absolutnym hitem stacji Polsat jest program Nasz Nowy Dom, który stał się wizytówką Katarzyny Dowbor. Kobieta prowadzi go od jego początku, a wyemitowano aż 16 sezonów!

Bez wątpienia Katarzyna ceni sobie zacisze domowego ogniska, gdy wraca po pełnych emocji spotkaniach z ludźmi w potrzebie, co jest elementem popularnego programu. Przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz prezenterka bez wątpienia tęskni za domem i czekającą na nią armią czworonogów.

J Żyła EN

Justyna Żyła podjęła pracę. Wybrała sentymentalne miejsce

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Dowbor pożegnała pieska

Okazuje się, że zwierzyniec Katarzyny Dowbor liczy jednego członka mniej. Kobieta pożegnała niedawno pieska rasy Jack Russell Terrier, Pepe, który był z nią aż 17 lat! Dodała z tej okazji rozczulający wpis na Instagramie, który opatrzyła zdjęciami małego Pepe, oddającego się temu, co pieski lubią najbardziej — zabawę. Ze zdjęć możemy wnioskować, że czworonóg przepadał za zabawkowymi pluszakami i przytulankami ze swoją Panią. Katarzyna dodała do paczki fotek poruszający wpis, w którym pożegnała Pepe:

- Dziś odszedł od nas ukochany Pepe. Oddany przyjaciel i członek naszej rodziny. Spędziliśmy z nim 17 cudownych i szczęśliwych lat!!! Tęsknimy za Tobą piesku!!! Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach!!!

Zarówno z opisu, jak i ze zdjęć można wyczytać, że Katarzyna bardzo kochała swojego pieska. Jeszcze nie tak dawno, bo 1 lipca, z okazji Światowego Dnia Psa, podzieliła się z obserwatorami — których uzbierała ponad 109 tysięcy — serią zdjęć, na których pochwaliła się swoimi pupilami. Poza Pepem Katarzyna ma pod swoją opieką również Rumpla, Lulu i pokaźnych rozmiarów Benia. W tym wyjątkowym dniu życzyła wszystkim psiakom pełnych misek, ciepłego domu i dużo miłości, czego podopieczni Katarzyny Dowbor mają bez wątpienia pod dostatkiem.

Nie trzeba było długo czekać na odzew zatroskanych fanów, którzy również mają na koncie tego typu straty. Wierni obserwatorzy w komentarzach robili wszystko, by dodać Katarzynie otuchy. Podzielili się także swoimi doświadczeniami. Wzruszeniom nie było końca.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.plPodobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >