Swiatgwiazd.pl
K Krawczyk EN

TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk spisał dwa testamenty? Sąd wyznaczył termin kolejnej rozprawy

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu tego roku, przeżywszy 74 lata. Śmierć gwiazdora wstrząsnęła światem muzyki i showbiznesu. Warto dodać, że do końca artysta pozostawał aktywny zawodowo. Dziś wychodzą na jaw nowe informacje dotyczące jego testamentu. Komu przypadnie spadek?

  • Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat

  • Gwiazdor przepisał wszystko swojej żonie, Ewie

  • Okazuje się, że jest jeszcze jeden testament

Gwiazdor, taki jak Krzysztof Krawczyk, bez wątpienia skrywał wiele sekretów. Okazuje się, że piosenkarz zostawił po sobie dwa testamenty. Sąd na kolejnej rozprawie będzie musiał je porównać i zadecydować, co zrobić w kwestii niezdolnego do pracy syna Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu 2021 roku. Był bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej piosenki. Wszyscy znają jego hity, takie jak Parostatek, Chciałbym być czy Ostatni raz zatańczysz ze mną. Istotnym jest fakt, że Krzysztof do ostatnich dni pozostawał aktywny zawodowo, a także stał się popularnym gościem studenckich juwenaliów.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka w Łodzi zgromadził istne tłumy. Zjechały się na niego sławy z całej Polski. Obecny był Minister Kultury Piotr Gliński, który przekazał zgromadzonym list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Uroczysty fragment Pisma Świętego odczytał przyjaciel Krzysztofa, Daniel Olbrychski. Do trumny włożono Krzysztofowi mikrofon i jego kultowe okulary przeciwsłoneczne.

Świeczka Pixabay

Nie żyje aktorka Eugenia Herman. Grała w największych hitach

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Krawczyk zostawił po sobie dwa testamenty

Na pierwszej rozprawie w maju, na której odczytano testament Krzysztofa Krawczyka, ustalono, że całość spadku i prawa do swoich piosenek zapisuje ukochanej żonie, Ewie. Jednak na jaw wyszło, że artysta spisał kolejny testament. Oba dokumenty dzieli 18 lat!

Zarówno w testamencie z 2002 roku, jak i tym sporządzonym rok przed śmiercią, w 2020, całość majątku Krzysztof Krawczyk zapisał żonie. Sąd zatem ma obowiązek wyznaczyć termin nowej rozprawy, podczas której porówna oba dokumenty. Ewa musi dostarczyć na wrześniową rozprawę oba pisma.

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor, wyznał w sądzie, że przed laty jego ojciec mówił, że zawrze go w swoim testamencie, tak samo, jak swojego brata. Nie jest jednak w stanie potwierdzić, czy taki testament faktycznie spisano, nie zakwestionował też żadnego z dokumentów, które dostarczyła Ewa.

Adwokat, która zajmuje się tą sprawą, przyznała, że Krzysztof Igor będzie się ubiegał o tzw. zachowek, czyli jedną trzecią spadku po zmarłym ojcu, która wedle prawa przysługuje mu, jako osobie trwale niezdolnej do pracy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >