Swiatgwiazd.pl
Maja Hyży

TRICOLORS/East News

Maja Hyży pokazała bliznę i poruszyła fanów wyznaniem. "Przeszłam przez piekło"

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Maja Hyży opublikowała wczoraj zdjęcie na swoim Instagramie, na którym ukazała swoje blizny. Gwiazda wspomniała tym samym najgorsze chwile życia z czasów nastoletnich. Dziś nie wstydzi się tego, co ją spotkało, twierdząc, że pozostałości po nich jej nie szpecą.

  • Maja Hyży w czasach nastoletnich przeszła przez piekło

  • Opublikowała zdjęcie, ukazujące jej blizny

  • Dziś twierdzi, że wcale ją nie szpecą

Kariera zawodowa Mai Hyży układa się przyzwoicie, jednak jej przeszłość nie była tak kolorowa. Gwiazda wróciła wspomnieniami do czasów nastoletnich i odsłoniła swoje blizny.

Maja Hyży pokazała swoje blizny

Artystka brała udział w 14. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego została finalistką. Ostatecznie zajęła 4. miejsce. Rok temu wydała piosenkę pt. „Chcę odkrywać”, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Poza tym doskonale radzi sobie na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 160 tys. obserwujących.

Niestety w życiu prywatnym artystki nie zawsze było tak kolorowo. Wczoraj opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym wróciła do czasów nastoletnich. W opisie narzekała na pewną osobę, która w przeszłości zajmowała szczególne miejsce w jej życiu. Stwierdziła jednak, że niczego nie żałuje. Zdjęcie ukazało jej wielkie blizny.

Milan Lasica

Nie żyje aktor i piosenkarz Milan Lasica. Zmarł podczas występu

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Choć czas leczy rany, pozostają blizny, które przypominają nam najgorsze chwile naszego życia. I ja posiadam blizny, które na zawsze będą mi te chwilę przypominać - napisała pod opublikowaną fotografią.

Maja Hyży wspomina ciężkie chwile swojego życia

Matka trójki dzieci przyznała, że w czasach nastoletnich przeszła przez piekło, jednak nie wstydzi się swoich blizn. Dziś wie, że nie są szpetne i nie ma problemu przed ukazaniem ich światu. Wspomniała także, iż przez wiele lat toczyła walkę, której towarzyszył bezustanny ból i cierpienie.

Dzięki wierze w siebie i wewnętrznej sile nie poddała się i wywalczyła lepszą przyszłość. Dodała, że do dziś przychodzi jej dźwigać ogromne ciężary, jednak nie można ich porównywać do tych, z którymi przyszło jej się zmierzyć w przeszłości.

Zobacz zdjęcie:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >