Swiatgwiazd.pl
Jurorzy „Tańca z gwiazdami”

fot. Piotr Molecki/East News

Zmiana w "Tańcu z gwiazdami". Kiedy wystartuje pierwszy odcinek?

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Włodarze „Tańca z gwiazdami” podjęli zaskakującą decyzję o przyspieszeniu emisji pierwszego odcinka, nadchodzącego 12. sezonu. Ivona Pavlović zdradziła na swoim Instagramie, że następna edycja wystartuje już 30 sierpnia. Na parkiecie zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd.

  • 12. edycja „Tańca z gwiazdami” rozpocznie się 30 sierpnia

  • Poinformowała o tym Ivona Pavlović

  • W programie zobaczymy m.in.: Oliwię Bieniuk, Radka Liszewskiego i Denisa Urubko

Jurorka popularnego tanecznego show przypomniała, że tym razem odcinki emitowane będą w poniedziałki. Jej zdaniem jest to zmiana, która przyniesie korzyści dla wszystkich.

„Taniec z gwiazdami” od 30 sierpnia

Podczas urlopu na słonecznym Zanzibarze Ivona Pavlović nie zapomniała o powoli zbliżających się obowiązkach zawodowych. Już za niespełna półtora miesiąca fani popularnego tanecznego show Polsatu, czyli oczywiście „Tańca z gwiazdami” zasiądą przed telewizorami, by podziwiać popisy taneczne kolejnych polskich gwiazd.

Jedną z najbardziej zaskakujących decyzji włodarzy Polsatu było przesunięcie programu z piątkowego wieczoru na poniedziałkowy. Słynna jurorka widzi w ten zmianie więcej pozytywów, ponieważ jej zdaniem w weekend ludzie mają często inne plany i zajęcia, natomiast w poniedziałki większość z nas zostaje w domach i będzie mogła oglądać „Taniec z gwiazdami”.

pjimage (10)

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kogo zobaczymy w 12. edycji „Tańca z gwiazdami”?

Przed nami wiele emocji, ale przede wszystkim mnóstwo doskonałej zabawy. Na parkiecie ponownie zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd, która zaprezentuje nam swoje umiejętności taneczne, a towarzyszyć im będą, jak zwykle, najwięksi profesjonaliści taneczni z naszego kraju i nie tylko.

Pierwszą z ogłoszonych uczestniczek została córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk. 18-latka odważnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie, a udział w programie będzie dla niej wyjątkowym wyzwaniem. Jednym z jej rywali będzie polski himalaista Denis Urubko.

O kryształową kulę zawalczy także znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” influencerka Sylwia Bomba, której kariera w ostatnim czasie eksplodowała. Taneczne emocje podgrzeje nam Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz, żona słynnego piosenkarza i aktora Sławomira Zapały.

Poza nimi zatańczą również: Radosław Liszewski, Kinga Sawczuk, Piotr Mróz, Wojciech Węcławowicz, oraz znany w środowisku sportów walki Łukasz „Juras” Jurkowski. Czekacie na nadchodzącą 12. edycję „Tańca z gwiazdami”?

Zobacz zdjęcia:

Ivona Pavlović

fot. instagram.com/iwonapavlovic

pavlović

fot. instagram.com/iwonapavlovic

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com, glamour.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >