Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Sokołowska zadała szyku w "Dzień dobry TVN". Opowiedziała między innymi o ciąży
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.04.2022 20:10

Katarzyna Sokołowska zadała szyku w "Dzień dobry TVN". Opowiedziała między innymi o ciąży

Katarzyna Sokołowska EA
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody i jurorka w programie "Top Model" gościła dziś w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała nie tylko castingach do modowego show, ale też o tym, jak czuje się w ciąży. 49-letnia gwiazda ogłosiła bowiem w Wielkanoc, że spodziewa się dziecka.

Sokołowska od 2017 roku związana jest z biznesmenem Arturem Kozieją. Tydzień temu gwiazda ujawniła, że jest w ciąży. Będzie to jej pierwsze dziecko. Czy stresuje się na myśl o zostaniu matką? O wszystkim opowiedziała w dzisiejszej śniadaniówce TVN.

Katarzyna Sokołowska w studiu TVN

Jurorka programu "Top Model" zaprezentowała się w studiu "DDTVN" z prawdziwym szykiem. Gwiazda miała na sobie kremowy garnitur oversize oraz jasną bluzkę i opaskę na włosy. Do łagodnej kompozycji pazura dodawały czarne buty na grubej podeszwie.

Sokołowska opowiedziała o początku castingów do 11. edycji modowego show. Ruszyły one 4 kwietnia. Razem z nią na kanapie siedziały finalistki poprzednich serii - Patrycja Sobolewska i Nicole Akonchong. Razem opowiedziały, jaką szansę może dać program osobom, które pragną wejść do świata mody.

To, co przyciągnęło szczególną uwagę prowadzących, to ostatnie nowiny o ciąży jurorki. W Niedzielę Wielkanocną napisała ona na Instagramie: "Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze", dołączając zdjęcia, na których widać, zaokrąglony brzuch (więcej TUTAJ).

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży. Jak się czuje?

Prowadzący – Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik – pogratulowali tej radosnej nowiny. Zapytali też Sokołowską, w jakim jest nastroju i czy planuje przerwę w pracy. Ich gościni miała do przekazania sobie dobre wiadomości:

– Ja mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana. Ale zdarzył się cud. Mówię o tym głośno. Mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym – wyznała szczerze.

Modowa ekspertka dodała, że ma już wiele "programowych dzieci", które robią karierę po zakończeniu emisji Top Model. Ciąża nie wywróciła jej życia do góry nogami, choć oczywiście czeka ją obecnie wiele wyzwań, a wszystko nabierze nowego charakteru:

Ja byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam i oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu; zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam [...]. Teraz jest ten fokus troszeczkę inny. Teraz przed nami kolejna edycja "Top Model", wyjątkowa dla mnie również z tego powodu – wytłumaczyła.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska przed studiem "Dzień dobry TVN", fot. TRICOLORS/East News

Źródło: "Dzień dobry TVN"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wszystko szło na żywo, nagle przerwano rozmowę w "PnŚ. Gość poderwał się z miejsca

  2. Samochód polskiej gwiazdy zniszczony, porażające sceny w biały dzień. Widok odbiera mowę

  3. Fani drżą o Marcina Hakiela, nie mógł tego ukryć. Na zdjęciu wszystko widać

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].