Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Khloé Kardashian pozuje ze szpitala z nowonarodzonym synkiem. Widok oburzył internautów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.09.2022 14:06

Khloé Kardashian pozuje ze szpitala z nowonarodzonym synkiem. Widok oburzył internautów

Khloé Kardashian
instagram.com/khloekardashian

Khloé Kardashian niedawno została mamą. Syn celebrytki oraz koszykarza Tristana Thompsona urodził się dzięki surogatce. Kiedy więc gwiazda upubliczniła zdjęcie ze szpitala, w sieci rozpętała się burza. Internautów zdenerwował jeden szczegół fotografii.

Khloé i Tristan mają już córkę o imieniu True, która przyszła na świat w 2018 roku. Od tego czasu sportowiec zdradzał swoją partnerkę, co zaowocowało rozstaniem, a w grudniu 2021 urodziło się dziecko, które ma z kochanką. Fani Kardashian byli więc zaskoczeni, kiedy okazało się, że planowała kolejną pociechę z byłym partnerem.

Khloé Kardashian zapozowała z synem w szpitalu. W sieci burza

38-latka przyznała w ostatnim sezonie programu "Z kamerą u Kardashianów", że zdaniem lekarzy ma bardzo małe szanse na drugą zdrową ciążę, a ryzyko poronienia wynosi ponad 80 procent. Nie dziwi zatem, że skorzystała z usług surogatki, która nosiła przez dziewięć miesięcy dziecko Khloé i Tristana.

Niedawno premierę miał nowy sezon "The Kardashians", w którym widzowie mogli zobaczyć narodziny synka Khloé. Wtedy też pokazano zdjęcie gwiazdy z noworodkiem, które tak oburzyło wiele osób. Powodem jest fakt, że celebrytka pozuje z nowo narodzonym chłopcem na szpitalnym łóżku.

Na fotografii gwiazda wygląda, jakby przed chwilą to ona go urodziła. W amerykańskich i światowych mediach wywołało to potężną dyskusję na temat wymazywania roli surogatek. Internauci orzekli, że zdjęcie na łóżku było nie na miejscu, a fotografia mogła przedstawiać samego chłopca.

Khloé Kardashian na szpitalnym łóżku. Komentarze internautów

Krytycznych komentarzy nie brakuje także w polskim internecie. Temat poruszyła Kasia Babis, graficzka i ilustratorka. Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo uwag zbulwersowanych internautów. Wiele osób zarzuca Khloé sztuczność, hipokryzję i wykorzystywanie dziecka dla zasięgów w mediach społecznościowych,

Udawanie stało się wartością. – To żart? Poważnie pytam. – Hipokrytka! – Zamiast się cieszyć, to położyła się na szpitalne łóżko i zrobiła sobie zdjęcie na socjale. – Celebryci to najbardziej pozerska, zakłamana, nieetyczna grupa społeczna, jaka istnieje – czytamy w komentarzach.

W prasie nie brakuje jednak głosów kobiet, które podobnie jak Kardashian nie mogły urodzić swoich dzieci samodzielnie, korzystały więc z pomocy surogatek. Wśród nich nie brakowało wyznań, jak bardzo chciały doświadczyć tego, co innego mamy, a zdjęcie z maleństwem po porodzie było jednym z elementów tego przeżycia.

Zobacz zdjęcie:

Khloé Kardashian
Khloé Kardashian, fot. instagram.com/khloekardashian

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Miał żonę i dziecko, nagle wdał się w romans z 30 lat młodszą. Zapowiedział jej, że będzie samotną matką

  2. Meghan i Harry zatrudnili przestępcę. Jeszcze kilkanaście dni temu zrobili im zdjęcia

  3. Królowa podjęła bezprecedensową decyzję. Jej wnuki będą wściekłe, zabrała im tytuły

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.