Swiatgwiazd.pl
Anna Sokołowska

fot. KAPiF

Kim jest pierwszy mąż Anity Sokołowskiej? Mężczyzna występował w popularnych serialach

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Anita Sokołowska to aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak "Na dobre i na złe", "Testosteron" czy "Przyjaciółki". Aktualnie aktorka jest w długoletnim związku z reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem, wcześniej była jednak mężatką. Kim jest pierwszy mąż Sokołowskiej?

Pierwszy mąż aktorki, choć również wykonywał zawód aktora, nie jest tak rozpoznawalny, jak jego była żona. Dziś spełnia się w zupełnie innej roli.

Pierwszy mąż Anity Sokołowskiej

W 1999 roku aktorka wyszła za mąż za Rafała Malinowskiego. Były mąż Sokołowskiej urodził się w 1973 roku w Chełmnie i również był aktorem. Para zaczęła spotykać się podczas studiów aktorskich w Łodzi. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2001 roku, niestety ich związek nie przetrwał, para rozwiodła się 8 lat później.

Oboje jesteśmy szczęśliwi. Rafał ma dwójkę dzieci, świetną żonę. Czasem się widujemy, nasze dzieci biegają razem po placu zabaw – powiedziała o pierwszym mężu Sokołowska w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Aktor pojawiał się w popularnych produkcjach takich jak "Klan" (pierwszy mąż Agnieszki Lubicz), "Barwy szczęścia" czy "Na sygnale". Malinowski nie doczekał się roli w produkcji, w której zagrałby jedną z głównych postaci. 50-latek obecnie pracuje jak asystent reżysera.

Łukasz Nowicki

Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej ma już 19 lat. Tak wygląda

CZYTAJ DALEJ

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak: związek bez ślubu

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak poznali się podczas wspólnej pracy nad spektaklem "Przebudzenie wiosny" w 2007 roku. Strzała amora nie trafiła ich jednak od razu, para zakochiwała się w sobie stopniowo, gdy z każdym dniem coraz lepiej się poznawali.

Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny powiedziała Anita Sokołowska w rozmowie z "Twój Styl".

Połączyła ich wspólna praca i pasja, od lat tworzą udany związek, ale aktorka nie chce ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Fot. KAPiF

Nagle straciły mężów i zostały wdowami. Numer 9 przeżyła z ukochanym aż 70 lat

Śmierć czasem podstępnie atakuje znienacka, a czasem pozwala przeżyć razem kilkadziesiąt lat. Niektóre polskie gwiazdy straciły ukochanych z powodu choroby, innym odebrał ich nieszczęśliwy wypadek. Poznajcie najbardziej wzruszające historie znanych wdów.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

W takich warunkach mieszka Jolanta Pieńkowska. Jej mąż to miliarder

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >