Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest pierwszy mąż Anity Sokołowskiej? Mężczyzna występował w popularnych serialach
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 25.01.2023 13:00

Kim jest pierwszy mąż Anity Sokołowskiej? Mężczyzna występował w popularnych serialach

Anna Sokołowska
fot. KAPiF

Anita Sokołowska to aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak "Na dobre i na złe", "Testosteron" czy "Przyjaciółki". Aktualnie aktorka jest w długoletnim związku z reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem, wcześniej była jednak mężatką. Kim jest pierwszy mąż Sokołowskiej?

Pierwszy mąż aktorki, choć również wykonywał zawód aktora, nie jest tak rozpoznawalny, jak jego była żona. Dziś spełnia się w zupełnie innej roli.

Pierwszy mąż Anity Sokołowskiej

W 1999 roku aktorka wyszła za mąż za Rafała Malinowskiego. Były mąż Sokołowskiej urodził się w 1973 roku w Chełmnie i również był aktorem. Para zaczęła spotykać się podczas studiów aktorskich w Łodzi. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2001 roku, niestety ich związek nie przetrwał, para rozwiodła się 8 lat później.

Oboje jesteśmy szczęśliwi. Rafał ma dwójkę dzieci, świetną żonę. Czasem się widujemy, nasze dzieci biegają razem po placu zabaw – powiedziała o pierwszym mężu Sokołowska w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Aktor pojawiał się w popularnych produkcjach takich jak "Klan" (pierwszy mąż Agnieszki Lubicz), "Barwy szczęścia" czy "Na sygnale". Malinowski nie doczekał się roli w produkcji, w której zagrałby jedną z głównych postaci. 50-latek obecnie pracuje jak asystent reżysera.

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak: związek bez ślubu

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak poznali się podczas wspólnej pracy nad spektaklem "Przebudzenie wiosny" w 2007 roku. Strzała amora nie trafiła ich jednak od razu, para zakochiwała się w sobie stopniowo, gdy z każdym dniem coraz lepiej się poznawali. Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny powiedziała Anita Sokołowska w rozmowie z "Twój Styl".

Połączyła ich wspólna praca i pasja, od lat tworzą udany związek, ale aktorka nie chce ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!