Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest trzecia żona Krzysztofa Ibisza? Prezenter i Joanna właśnie przeżywają piękne chwile
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.02.2023 13:52

Kim jest trzecia żona Krzysztofa Ibisza? Prezenter i Joanna właśnie przeżywają piękne chwile

Krzysztof Ibisz
fot. KAPiF

Prezenter Polsatu w zeszłym roku został po raz kolejny ojcem. Niewiele osób wie, kim jest żona Krzysztofa Ibisza? Joanna dała się poznać szerzej publiczności dzięki popularnemu programowi TVN.

Małżeństwo doczekało się pierwszego wspólnego dziecka, Borysa. Dla dziennikarza, związek Joanną jest już trzecią poważną relacją. Z poprzednich także doczekał się dzieci.

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Związek dziennikarza z o wiele młodszą Joanną wywołał niemały skandal w mediach. Para w 2021 roku sformalizowała relacje, ale partnerka prezentera już wcześniej rozwijała karierę w show-biznesie.

Joanna Kudzbalska pojawiła się w 2. sezonie popularnego programu TVN, "Top Model". Choć ostatecznie zajęła 4. miejsce w swojej edycji, świat mody powitał ją na długo w swoich szeregach.

Para skrywała swoje uczucie przed mediami, jednak ostatecznie postanowili ogłosić zaręczyny w lutym 2021 roku. Kilka miesięcy później przy pomocy mediów społecznościowych powiadomili o ślubie.

Oświadczenie Antoniego Królikowskiego. "Wykonano badanie"

Radosne oczekiwanie dziecka i narodziny Borysa

Niedługo po ślubie para doczekała się narodzin syna. Żona Krzysztofa Ibisza jeszcze przed porodem w mediach społecznościowych publikowała efekty sesji zdjęciowej, która podkreślała jej zaokrąglony brzuszek.

O radosnych nowinach oboje poinformowali za sprawą wspólnego zdjęcia na instagramowym profilu. Dziennikarz z chęcią publikuje postępy w rozwoju syna. Niedawno przekazał internautom informacje, że Borys ma już 5 miesięcy.

Chłopiec rośnie jak na drożdżach, jednak rodzice postanowili nie ujawniać szczegółów jego wyglądu. Z biegiem lat zobaczymy, po kim odziedziczy urodę. Biorąc jednak pod uwagę wiecznie młody wygląd prezentera i fotogeniczność matki możemy przypuszczać, że rośnie nam kolejny bożyszcz kobiecych serc.

Krzysztof Ibisz poznał już smak rodzicielstwa

Gwiazdor Polsatu ożenił się trzykrotnie i w każdym małżeństwie doczekał się dziecka. Przez sześć lat był mężem dziennikarki Anny Zejdler i przywitał na świecie syna Maksymiliana.

Następnie związał się z Anną Nowak-Ibisz, z którą ma kolejnego syna, Vincenta. Para nawet po rozstaniu mocno się wspiera i pozostaje w przyjacielskich relacjach. Obecnie z trzecią partnerką wychowuje Borysa.

Dziennikarz w mediach społecznościowych z chęcią pokazuje, jak spędza czas ze swoim najmłodszym synem. Wspólne dziecko z pewnością jeszcze bardziej połączyło małżonków.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Ibisz.jpg
fot.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/
Krzysztof Ibisz z żoną.jpg
fot.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].