Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oświadczenie Antoniego Królikowskiego. "Wykonano badanie"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.02.2023 08:04

Oświadczenie Antoniego Królikowskiego. "Wykonano badanie"

Antek Królikowski
fot. KAPiF

Antek Królikowski w nocy wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez policję, do którego doszło w sobotnie popołudnie. Skomentował kwestię okoliczności i wyników badań, które wywołały poruszenie w mediach.

Informacja o interwencji funkcjonariuszy została ujawniona w sobotnie popołudnie. Aktor został zatrzymany, a po krótkich badaniach przekazano, że miał on być pod wpływem nielegalnych środków. Teraz on sam zajął stanowisko w sprawie. 

Antek Królikowski wydał oświadczenie na temat zatrzymania

W nocy w mediach społecznościowych aktora pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym opisał on całą sytuację. Okazuje się, że w sobotnie popołudnie faktycznie doszło do spotkania z policją. Antek Królikowski wyjawił okoliczności zatrzymania.

Do zatrzymania doszło ok. 16:00 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem — zaczął w oświadczeniu.

Dodatkowo Antek Królikowski zdementował plotki przekazywane przez media, które sugerowały, że był on pod wpływem narkotyków. W dalszej części wpisu wyjawił co wykazał przeprowadzony narko-test.

Alicja Majewska wychodzi ze studia "Dzień dobry TVN". Klasa sama w sobie

Antek Królikowski o wyniku badania

Krótko po pojawieniu się informacji o zdarzeniu media zaczęły sugerować, że niedawny solenizant podczas zatrzymania mógł mieć we krwi środki odurzające. Aktor w oświadczeniu zdecydowanie zdementował tę wiadomość.

Zostałem zatrzymany do kontroli, ale alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego użyłem poprzedniego wieczoru — wyjaśnił.

Przypomnijmy, że Antek Królikowski jakiś czas temu zniknął na z mediów społecznościowych. Po chwili nieobecności przekazał, że potrzebował odpoczynku, by skupić się na własnym zdrowiu.

Dlaczego doszło do zatrzymania?

Królikowski w opublikowanym oświadczeniu sugeruje, że jego zatrzymanie nie było przypadkową kontrolą. Według niego funkcjonariusze mogli być wcześniej poinformowani, gdzie i o której godzinie spodziewać się mężczyzny.

Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania — przekazał.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski.jpg
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/antek.krolikowski/)
Antek Królikowski.jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].