Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim Kardashian i Kanye West oficjalnie rozwiedzeni. Muzyk będzie musiał płacić spore alimenty
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.11.2022 20:07

Kim Kardashian i Kanye West oficjalnie rozwiedzeni. Muzyk będzie musiał płacić spore alimenty

Kim Kardashian, Kanye West EA
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Związek Kim Kardashian i Kanye Westa był głośno komentowany przez media na całym świecie. Para zachwycała, a także szokowała kulisami swojego małżeństwa. Sąd wydał już decyzję w sprawie ich przyszłości.

Przez siedem lat tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Mieli za sobą liczne sukcesy zawodowe oraz wspólne wzloty i upadki. Ostatecznie o rozstaniu poinformowali w ubiegłym roku. Decyzja sądu o ich rozwodzie została już podjęta.

Kim Kardashian i Kanye West — burzliwe rozstanie

Z powodu ogromnej popularności obu gwiazd ich prywatne życie było szczegółowo analizowane przez internautów oraz dziennikarzy. Gdy na jaw wyszły kolejne konflikty, doszukiwano się sprawcy rozpadu słynnego związku.

Najbardziej burzliwym okresem w ich relacji była kampania prezydencka Kaney Westa w 2020 roku. Raper nie oszczędzał w szczegółach, ujawniając coraz to nowe wątki swojego małżeństwa z celebrytką. Kim Kardashian pod wpływem kolejnych zarzutów upubliczniła informacje na temat problemów psychicznych męża.

W styczniu ubiegłego roku para poinformowała o swoim rozstaniu. Od tego czasu internauci byli świadkami ich nowych związków, które również zakończyły się po kilku miesiącach. Kim Kardashian wprowadziła do swojego świata komika Pete'a Davidsona, a Kanye West spotykał się z modelką Julią Fox.

Co dalej z opieką nad dziećmi?

Kim Kardashian i Kanye West w czasie siedmiu lat małżeństwa przywitali na świecie czwórkę pociech: 9-letnią North, 6-letniego Sainta, 4-letniego Chicago oraz 3-letniego Psalma. Według doniesień zagranicznej prasy to przede wszystkim matka dzieci miała starać się o to, by w ich życiu obecni byli oboje rodziców.

Podczas rozprawy sądowej para uzyskała równą opiekę nad pociechami, choć źródła donoszą o większej decyzyjności Kim Kardashian. Kanye West będzie natomiast zobowiązany do płacenia byłej partnerce comiesięcznych alimentów. Mowa tutaj o kwocie w wysokości rzekomo 200 tysięcy dolarów, czyli ponad 900 tysięcy złotych.

Pieczę nad edukacją i ochroną znanych dzieci mają podzielić się połowicznie. W razie niezgody między gwiazdami zostaną wprowadzone mediacje na rzecz dobra przyszłości całej czwórki pociech.

Zobacz zdjęcia:

Kim Kardashian, Kanye West EA
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Krystian Wieczorek z żoną na premierze filmu. Ich miłość zaczęła się na planie. Kim jest Maria Szafirska?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek