Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejna polska influencerka dokonała coming outu. "Moje dzieci wiedzą, wie mój mąż"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.12.2023 09:18

Kolejna polska influencerka dokonała coming outu. "Moje dzieci wiedzą, wie mój mąż"

Gosia Charęzińska, fot. instagram.com/rodzinawaustralii
Gosia Charęzińska, fot. instagram.com/rodzinawaustralii

Kolejna polska influencerka dokonała coming outu. Influencerka Gosia Charęzińska, znana z instagramowego bloga “Rodzina w Australii” postanowiła wyjawić swoim odbiorcom, że jest członkinią społeczności LGBT+.

Influencerka dokonuje coming outu

Osoby LGBT+ coraz częściej decydują się wychodzić z szafy, udowadniając ignorantom, że zawsze były wśród nas. Na odważne wyznania zbierają się również postaci polskiego show-biznesu, by wymienić tu choćby Andrzeja Piasecznego.

Teraz kroki w celu ujawnienia swojej prawdziwej tożsamości podjęła gwiazda znana z internatu, Gosia Charęzińska. W obszernym poście wyjaśniła, że od dawna czuje przynależność do środowiska LGBT+.

Michał Szpak ujawnia kulisy pracy w TVP. To straszne, przez co przechodził. Dochodziło do kuriozalnych scen Nowe wieści z prokuratury o wynikach sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Na to czekali fani celebryty

Kim jest Gosia Charęzińska?

Gosia Charęzińska to autorka instagramowego bloga “Rodzina w Australii”. Influencerka ma 31 lat, zawodowo spełnia się jako psycholożka. Od pięciu lat wraz ze swoimi najbliższymi mieszka w Australii.

Gwiazda jest szczęśliwą żoną i matką trojga dzieci i choć wydawałoby się, że idealnie wpisuje się w model tradycyjnej “pani domu”, jej wpis może okazać się niemałym zaskoczeniem. Kobieta wyjawiła bowiem, że jest osobą biseksualną.

Coming out Gosi Charęzińskiej

Gosia Charęzińska, autorka bloga “Rodzina w Australii” rozpoczęła swój wpis od wyznania, że nigdy do tej pory nie czuła potrzeby coming outu. Zainspirowała się jednak jednym z ostatnich wpisów innej influencerki, Joanny Okuniewskiej.

(…) w końcu mam męża, dzieci, wiodę bardzo społecznie akceptowane życie. Czy mam mówić: „Hej, jestem Gosia, odkąd pamiętam czuję pociąg seksualny także do kobiet, ale wybrałam (szczęśliwe) życie z mężczyzną?” - czytamy w poście.

Gwiazda orzekła również, że jej wyznanie może pomóc osobom mnie uprzywilejowanym, które nie czują się dobrze z tym, w jaki sposób kochają. Zdradziła też, że o jej seksualności wiedzą zarówno jej dzieci jak i mąż.

Moje dzieci wiedzą o mojej biseksualności (otwarcie rozmawiamy o tym, że mogą im się podobać obydwie płcie i mogą zdecydować z kim chcą się związać). Wie o tym mój mąż (i ma się z tym totalnie dobrze - tak samo jak z faktem, ze podobają mi się też faceci) - napisała Gosia Charęzińska.