Swiatgwiazd.pl
Amber Heard i Camille Vasquez EA

fot. STEVE HELBER/AFP/East News/BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

"Królowa Camille" rozniosła Amber Heard w sądzie. Była żona Deppa przyparta do muru

18 Maja 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Podczas zeznań Amber Heard w sprawie zniesławienia jej byłego męża prawniczka Johnny'ego Deppa przyparła aktorkę do muru. Gwiazda, choć nie wprost, przyznała się do wielu kłamstw podczas rozprawy. Niesamowita obrończymi gwiazdora stała się sensacją internetu.

Od kwietnia media całego świata żyją głośną sprawą sądową pomiędzy gwiazdami Hollywood: Amber Heard oraz Johnnym Deppem. Przed ławą przysięgłych ostatnio zasiadła aktorka, która odpowiadała na pytania prawniczki gwiazdy "Piratów z Karaibów", Camille Vasquez.

Oskarżona o zniesławienie była partnerka aktora nie poradziła sobie w ogniu pytań pani adwokat, a internet wysławił obrończynię gwiazdora mianem "Królowej Camille".

Amber Heard kluczy i przyznaje się w sądzie do licznych kłamstw

Podczas zeznań aktorki, prawniczka wykazała się niezwykłą starannością w doszukiwaniu prawdy poprzez serię pytań. Oskarżona nie była w stanie dłużej potwierdzać dotychczasowych wersji wydarzeń i przed sądem w Wirginii odpowiadała potulnie Camille Vasquez. Na jaw wyszło kilka szczegółów, które mogą rzucić nowe światło na sprawę pomiędzy gwiazdami Hollywood.

Kalush Orchestra EA

Eurowizja 2022. Zespół z Ukrainy chce sprzedać statuetkę

CZYTAJ DALEJ

Na początku adwokat Johnny'ego Deppa sprawnie przyparła oskarżoną do muru, dopytując o rzekome przekazanie 7 milionów dolarów na rzecz dwóch organizacji charytatywnych. Aktorka przed sądem potwierdziła, że nie zapłaciła obiecanej kwoty, a to był dopiero początek zeznań.

Następnie prawniczka wspomniała o prezencie, który Amber Heard podarowała mężowi w 2012 roku. Gwiazda ofiarowała mężczyźnie nóż, choć w tamtym okresie Johnny Depp zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Czy w tych cyklach przemocy dała pani panu Deppowi nóż jako prezent? — dopytywała prawniczka.

Gwiazda potwierdziła słowa adwokat, wzbudzając w niej niemałą ciekawość. Kobieta ponownie zapytała o ofiarowany prezent pod kątem wcześniejszych zeznań oskarżonej.

Dała pani nóż mężczyźnie, który panią bił — stwierdziła Camille Vasquez.

Amber Heard jeszcze raz potwierdziła swój czym, zostawiając zgromadzonych na sali rozpraw w lekkiej konsternacji. W sądzie nie pokazała też dowodów na to, że to Johnny ją bił. Camille zwracała uwagę, że były mąż Amber bez przerwy nosi spore sygnety (co potwierdziła przesłuchiwana), które na pewno pozostawiłyby ślady — nie było ich widać na zdjęciach. Przypomnijmy, że Heard wcześniej ucieszyła Deppa i jego prawników słowami o Kate Moss.

Kim jest Camille Vasquez?

Dwudniowe zeznania gwiazdy były obserwowane przez internetowych widzów na całym świecie, którzy z uwagą obserwowali każdy gest oskarżonej oraz obrończyni Johnny'ego Deppa. Postawa prawniczki zachwyciła fanów aktora, którzy nadali jej tytuł "Królowej Camille" za niesamowite zachowania w sądzie.

Camille Vasquez od kilku lat zajmuje się sprawami sądowymi związanymi ze zniesławieniami, a także przypadkami związanymi z roszczeniami dotyczącymi zatrudnienia. Prawniczka pracuje dla międzynarodowej firmy, Brown Rudnick, a na ich stronie internetowej można odczytać, że pani adwokat jest specjalistką w swoim fachu.

Fani Johnny'ego Deppa mają nadzieję, że wraz z pomocą doskonałego zespołu obrońców uda mu się zwyciężyć przeciwko oskarżonej Amber Heard. Internauci z zaciekawieniem śledzą każdy dzień rozpraw, czekając na ostateczną decyzję sędzi.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Nowakowska podpadła Polakom na finale Eurowizji. Widok momentalnie ich rozsierdził

2. Gwiazda TVN pilnie błaga o pomoc, trwa walka o życie. Nie ma czasu do stracenia. "Mamy za mało czasu"

3. Emocje wzięły górę, tuż po finale Eurowizji Kurski nie wytrzymał. Niebywałe, co przekazał o Ochmanie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz gwiazdy Hollywood?

Pytanie 1 z 7

Która aktorka spędziła dzieciństwo w Niemczech?

Fot. TRICOLORS/East News; Piotr Molecki/East News; Rex Features/East News

Przybylska rozwiodła się po roku, inni nie wytrzymali nawet tygodnia. Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd

Oto przykłady gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu, które słowa przysięgi małżeńskiej "I nie opuszczę cię aż do śmierci" traktują bardzo umownie. Relacje niektórych z tych osób nie przetrwały nawet roku, inne - tygodnia. Burzliwe historie tych związków przeszły do historii.

Zobacz galerię >

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Książę Harry i Meghan Markle fot. Rex Features/East News

Życie Gwiazd

Kryzys w związku Meghan i księcia Harry'ego? 37-latek był widziany w ramionach innej kobiety

Czytaj więcej >
Krzysztof Ibisz z żoną

Życie Gwiazd

Krzysztof Ibisz zdradził, dlaczego znów się ożenił. Odpowiedź jest niezwykle poruszająca

Czytaj więcej >
Wakacyjna Trasa Dwójki

Życie Gwiazd

"Wakacyjna Trasa Dwójki": Wyjątkowy gość na scenie, Krzan i Norbi zaczęli śpiewać

Czytaj więcej >
Marcin Hakiel

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel spędził weekend z dziećmi. Urocze zdjęcie w objęciach syna trafiło do sieci

Czytaj więcej >
Michał Szpak

Życie Gwiazd

Michał Szpak wyznał prawdę ws. swojej orientacji. "Kocha się za to, co masz w głowie"

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska, fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Dorota Szelągowska straciła konto na Instagramie. "Ukradli, zabrali"

Czytaj więcej >