Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krystyna Pawłowicz zakpiła z Moniki Olejnik. Chodzi o jej wygląd
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:46

Krystyna Pawłowicz zakpiła z Moniki Olejnik. Chodzi o jej wygląd

pjimage (72)
Andrzej Iwanczuk / TRICOLORS / East News

Krystyna Pawłowicz znana jest z niewybrednych komentarzy, padających zarówno w telewizji, jak i w sieci. Tym razem ofiarą wyjątkowo kontrowersyjnej krytyki padła Monika Olejnik, a konkretnie jej wiek i wygląd. Zabawne?

Ustawa lex TVN od kilku dni jest w mediach tematem numer jeden. Jeden z użytkowników Twittera, próbując dogryźć stacji, udostępnił na swoim profilu niekorzystne zdjęcie Moniki Olejnik. W opisie można było przeczytać: "Możecie już nie zobaczyć".

Pawłowicz udostępniła zdjęcia Olejnik

Post użytkownika Twittera dostrzegła Krystyna Pawłowicz i - jak widać - bardzo przypadł jej on do gustu. Pawłowicz zestawiła na swoim Twitterze zdjęcie Moniki Olejnik z dodanym przez siebie wcześniej świątecznym selfie. Kolaż zestawiła z kąśliwym opisem:

"Jestem 4 lata starsza od niej. 4 lata... starsza."

Dziwi więc, że to nie poglądy były w tym przypadku obiektem drwin, a wiek i uroda dziennikarki.

Reakcje internautów

Pod postem Krystyny Pawłowicz oczywiście zaroiło się od komentarzy. Na profilu sędziny Trybunału Konstytucyjnego w większości pojawiły się opinie osób z nią sympatyzujących:

"A jakby młodsza..."

"Pani Profesor jak młody bóg"

"Pani Krystyno, super pani wygląda" Monika Olejnik nie skomentowała przytyku Krystyny Pawłowicz. Prawdopodobnie ma na głowie sprawy związane z lex TVN.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].