Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski jest nie tylko detektywem. Zdradził, co jeszcze daje mu źródło dochodu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:51

Krzysztof Rutkowski jest nie tylko detektywem. Zdradził, co jeszcze daje mu źródło dochodu

Krzysztof Rutkowski
fot.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Krzysztof Rutkowski znany jest jako znakomity detektyw. Ostatnio spore zainteresowanie wzbudził jego post, w którym pochwalił się stylizacją składającą się z luksusowych marek. W końcu Rutkowski postanowił zdradzić, czemu zawdzięcza dorobek życia.

Krzysztof Rutkowski swoje pierwsze zawodowe kroki stawiał w milicji. Pod koniec XX wieku stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych prywatnych detektywów w kraju. Jego popularność wzrosła, a sam Krzysztof Rutowski stał się właścicielem Biura Detektywistycznego i Doradczego Rutkowski.

Rozpoznawalność przyniósł mu również program Detektyw emitowany w TVN. To właśnie w nim Krzysztof Rutkowski ukazywał kulisy pracy śledczej wraz z członkami swojego biura.

Krzysztof Rutkowski opływa w luksusach

Sławny detektyw od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Mają Plich. Para wychowuje wspólnie syna, Krzysztofa juniora, oraz córkę kobiety z poprzedniego związku. To właśnie dla rodziny Krzysztof Rutkowski dba o swoją kondycję oraz zdrowie.

Ostatnio na Instagramie pochwalił się zdjęciem z dnia, w którym przyjmował trzecią dawkę szczepienia. Jednak to nie dbanie o zbiorową odporność nie skupiło uwagi obserwatorów, a zaskakujące elementy stylizacji mężczyzny.

Krzysztof Rutkowski na szczepienie wybrał niecodzienny strój. Buty luksusowej marki Versace dopełnił złotą biżuterią oraz plecakiem Louis Vuitton. Cała garderoba celebryty musiała kosztować niemałe pieniądze. Wiele osób chce wiedzieć, w jaki sposób wzbogacił się wpływowy detektyw.

Na czym dorabia Krzysztof Rutkowski?

Choć Krzysztof Rutkowski zyskał sławę jako skuteczny detektyw, z czasem postanowił chwycić się również innych zajęć, które pozwoliły mu zarobić niemałe pieniądze. Niektóre pomysły okazały się naprawdę dochodowe.

Krzysztof Rutkowski w rozmowie dla Super Expressu uchylił rąbka tajemnicy na temat swoich zarobków. Okazuje się, że ten działa dodatkowo m.in. w branży medialnej.

- Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznego, lecz działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji „patriot 24”, jak również „nasza wielkopolska” - wyznał przedsiębiorca.

Dodatkowy, całkiem pokaźny, zarobek przynosi Krzysztofowi Rutkowskiemu także sprzedaż odnowionych apartamentów w Polsce i za granicą. Jedna z zakończonych sukcesem spraw deweloperskich potrafi wzbogacić mężczyznę nawet o kilkaset tysięcy złotych. On sam wyjawił, że lubi wydawać zarobione pieniądze na luksusowe przedmioty.

- Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu, powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki — wyznał w wywiadzie.

Krzysztof Rutkowski przyznaje, że początki kariery nie były dla niego łatwymi. Teraz kiedy ma możliwości finansowe, zamierza korzystać z luksusów zapewnianych przez majątek.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe wieści o aktorce znanej z "M jak miłość". Polacy wstrzymali oddechy

  2. Przyłapali Idę Nowakowską, smutny widok. Ubrana cała na czarno prezenterka nie była sama

  3. Kurski zapadnie się pod ziemię? Zaraz po finale "The Voice Senior" wybuchła wielka afera

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].