Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kto będzie nowym jurorem w "TzG"? Z Kaczorowską i Maserakiem walczy jeszcze jedna gwiazda
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.01.2024 10:20

Kto będzie nowym jurorem w "TzG"? Z Kaczorowską i Maserakiem walczy jeszcze jedna gwiazda

Kto będzie nowym jurorem w "Tanću z Gwiazdami"?
Kto będzie nowym jurorem w "TzG"?, fot. KAPiF

Agnieszka Kaczorowska to popularna tancerka, aktorka i osobowość medialna. Jak się okazało, 31-latka planuje teraz nowy etap w swojej karierze. Otóż gwiazda telewizji stara się o fotel jurora w “Tańcu z Gwiazdami”. Oprócz niej o tę posadę walczy też Rafał Maserak. Sporym zaskoczeniem może być inny rywal doświadczonych tancerzy.

Agnieszka Kaczorowska w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska trenowała taniec już w wieku sześciu lat. Dzięki długich lat treningów została młodzieżową mistrzynią w tańcach latynoamerykańskich i młodzieżową mistrzynią Polski. Warto wspomnieć, że widzowie pokochali ją również za rolę Bożenki w “Klanie”. Bycie trenerką uczestników w “Tańcu z Gwiazdami” było kolejnym etapem w jej karierze.

W programie występowała od 2014 do 2018 roku. Tańczyły z nią takie gwiazdy jak: Michał Malinowski, Nikodem Rozbicki, Antek Smykiewicz, Łukasz Kadziewicz i Rafał Maślak. Krzysztof Wieszczek natomiast u jej boku zdobył Kryształową Kulę. 

Tylko u nas: Agnieszka Kaczorowska o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"! Powiedziała o zastąpieniu Iwony Pavlović Sceny przy choince w domu Kaczorowskiej zgorszyły fanów. Chyba nie tak to miało wyglądać

Kaczorowska o powrocie do programu

W rozmowie ze Światem Gwiazd Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała czy rozważa powrót do Tańca z Gwiazdami:

Wyobrażam sobie, oczywiście, że sobie wyobrażam, natomiast w innej roli, ponieważ ja jestem taką osobą, która chce się rozwijać, podejmować nowe wyzwania i nie powtarzać tego, co już jest przeze mnie sprawdzone. Tam już byłam. Ten etap jest już zakończony, on był fantastyczny. Ja się bardzo dużo nauczyłam, bardzo dobrze go wspominam i to była niesamowita przygoda – mówiła.

Gwiazda odpowiedziała również czy powrót miałby być w innej roli niż dotychczas.

Ja zakończyłam ten etap z wielu powodów i czułam, że teraz jest czas na coś nowego i tak to się wszystko ułożyło, że akurat te ostatnie lata były takimi głównie latami na bycie mamą, oczywiście jednocześnie gdzieś tam pracując. Teraz to Studio Tańca. Bardzo bym chciała, bo bardzo lubię ten program, wrócić tam w jakiejś innej roli. Zobaczymy, to są marzenia, o których trzeba głośno mówić, a co się wydarzy, to się okaże – odpowiedziała.

W mediach pojawiło się też wiele plotek, że Kaczorowska miałaby zastąpić Iwonę Pavlović.

Rywalizacja o fotel jurora w "TzG"

W grudniu odbył się casting na nowego jurora “Tańca z Gwiazdami”. Jak dowiedział się “SuperExpress” zjawili się na nim Rafał Maserak i Agnieszka Kaczorowska. Oceniać ich miała dotychczasowa jurorka Iwona Pavlović. Decyzja na razie nie została podjęta, ale wydaje się, że oboje mają dość równe szanse, dzięki temu, że oboje byli tancerzami w programie.

Zaskakującym faktem jest to, że o fotel jurora stara się też Marcin Hakiel. Stanowisko to nie tylko prestiż, ale olbrzymie wynagrodzenie sięgające nawet ponad pół miliona złotych.

Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF
Rafał Maserak, fot. KAPiF
Rafał Maserak, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Marcin Hakiel, fot. KAPiF