Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "Rolnik szuka żony": Wiemy, kim TVP chciała zastąpić Martę Manowską. "Młoda, piękna i mieszka na wsi"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 20.02.2024 14:39

"Rolnik szuka żony": Wiemy, kim TVP chciała zastąpić Martę Manowską. "Młoda, piękna i mieszka na wsi"

Marta Manowska
Marta Manowska, fot. KAPIF

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVP. Chyba nikt nie wyobraża sobie “Rolnik szuka żony” bez niej, ale swego czasu rozważano zastąpienie jej kimś innym. Wiemy, kto był brany pod uwagę przez produkcję.

Od kiedy jest "Rolnik szuka żony"?

“Rolnik szuka żony” emitowany w Polsce jest od 21 maja 2014 roku. Od samego początku program prowadzi Marta Manowska, którą z marszu pokochali widzowie i uczestnicy. Na fali popularności show prezenterka wyrosła na ulubioną gwiazdę Polaków. Dziś nikt nie wyobraża sobie “Rolnika” bez niej, chociaż swego czasu TVP planowała dokonać zmiany i zastąpić ją inną pięknością.

"Rolnik szuka żony". Poród Ani zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Jakub funduje jej takie przeżycia. A widzowie ją ostrzegali! Fani boją się o Martę Manowską! Tuż po finale "The Voice Senior" opublikowała zdjęcia i się zaczęło

TVP rozważała zmianę prowadzącej "Rolnik szuka żony"

Manowska została szybko doceniona przez szefów z Woronicza. Powierzyli jej kolejne flagowe formaty, w których udowodniła, że jest stworzona do pracy przed kamerą. Była gospodynią “Sanatorium miłości” i “The Voice Senior”. W obu shows wykazała się imponującą empatią wobec uczestników i łatwością w nawiązywaniu relacji z nimi.

Liczba programów i innych aktywności Marty doprowadziła do tego, że TVP rozważała zatrudnienie nowej prowadzącej “Rolnik szuka żony”:

To normalne, że na całym świecie odświeża się formaty i podejmuje ryzyko uzyskania lub utraty widzów. TVP zdawała sobie sprawę z tego, że Marta Manowska jest bardzo lubianą prezenterką i ostatecznie nie zrealizowała tego pomysłu, który pojawił się jakieś dwa lata temu – mówi nasze źródło.

Kim rozważano zastąpienie Marty Manowskiej w "Rolnik szuka żony"?

Z naszych informacji wynika, że w TVP była już nawet wybrana kandydatka na miejsce Marty. Kogo chciano zatrudnić? Stawiano na Kamilę Boś.

Jest młoda, piękna, odważna i mieszka na wsi. Cieszy się szacunkiem reżysera Konrada Smugi. Mogłaby z powodzeniem podjąć próbę zastąpienia Marty Manowskiej, albo towarzyszenia jej w programie – mówi nam jeden z producentów programu obecny w nim od samego początku

Kamila Boś, fot. KAPIF
Kamila Boś, fot. KAPIF

Niewykluczone, że zmiany w TVP jakie zachodzącą w ostatnim czasie mogą wpłynąć na hitowy show:

TVP rozważała ten pomysł także po to, by odciążyć trochę Martę Manowską, która prowadziła w stacji kilka programów. Ostatecznie nie zdecydowano się na wdrożenie tego pomysłu, ale kto wie, czy pomysł z Kamilą Boś jako prowadzącą nie wróci jak bumerang, lub tak jak było w przypadku Katarzyny Dowbor i "Nasz nowy dom", stacja będzie chciała pozyskać do programu nową znaną prowadzącą – mówi informator Świata Gwiazd.

Manowska jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd TVP. Jej zniknięcie z "Rolnika" byłoby ryzykowne dla formatu, ale w obecnej chwili w TVP żaden z topowych prezentów nie może czuć się bezpiecznie – jak pokazały przypadki Tomasza Kammela czy ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej.

Wyobrażacie sobie show bez Marty, ale z udziałem Kamili?

Kamila Boś, fot. KAPIF
Kamila Boś, fot. KAPIF
Kamila Boś, fot. KAPIF
Kamila Boś, fot. KAPIF
Marta Manowska
Marta Manowska, fot. KAPIF