Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ktoś skradł serce Marty Manowskiej? Buziak tu, przytulas tam...
Anna Lipska
Anna Lipska 09.12.2023 22:08

Ktoś skradł serce Marty Manowskiej? Buziak tu, przytulas tam...

Marta Manowska nie jest już singielką?
Marta Manowska, fot. Instagram

Marta Manowska już nie jest singielką? Siec obiegły ciekawe doniesienia na temat przystojnego bruneta, który pojawił się u jej boku. Co wiadomo na ten temat?

Marta Manowska była w związku z bratem uczestnika "Rolnika?"

Marta Manowska już od 10. sezonów wspiera rolników w poszukiwaniu drugiej połówki w programie “Rolnik szuka żony”. Widzowie ją pokochali, a uczestnicy programów TVP darzą szacunkiem i sympatią. 

A co z życiem uczuciowym Manowskiej? Marta o swoich związkach mówi niechętnie, a nawet wcale. To jednak nie znaczy, że w mediach nie pojawiło się sporo spekulacji na temat jej rzekomych partnerów.

Swego czasu media obiegła informacja o rzekomym romansie Marty Manowskiej i brata uczestnika siódmego sezonu programu “Rolnik szuka żony” Pawła Bodziannego. To, że ponoć Marta Manowska i Robert Bodzianny mają się ku sobie, odkryli dociekliwi internauci. Oboje jednak stwierdzili, że łączy ich jedynie przyjaźń i zamiłowanie do podróży.

"Ania w ciąży". Fani "Rolnika" przeprowadzili śledztwo! To będzie gorący finał Marta Manowska przed finałem "Rolnika" chudnie w oczach! Znamy sekret gwiazdy

Marta Manowska i Rafał Brzozowski mieli romans?

Potem, po pierwszych odcinkach "The Voice Senior", który prowadziła razem z Rafałem Brzozowskim, w mediach pojawiły się doniesienia o jej rzekomym romansie z wokalistką. I tym razem okazało się, że informacje są nieprawdziwe.

Marta to super koleżanka, przyjaciółka z pracy, fajnie się nam razem prowadzi program, więc ktoś już zakłada, że coś jest na rzeczy. Ale ja się już przyzwyczaiłem do podobnych insynuacji - powiedział Faktowi Brzozowski i dodał - A z Martusią po prostu się lubimy, dograliśmy się jako prowadzący, bo jest super osobą.

Tym razem znowu pojawiły się doniesienia o tym, że Manowska być może już nie jest singelką. Kto tym razem miałby skraść jej serce?

Marta Manowska już nie jest singielką?

Marta Manowska w programach, jakie prowadzi, pomaga odnaleźć miłość, ale sama nie jest skora do zwierzeń na temat swojego życia prywatnego. Jednak w sieci po raz kolejny pojawiły się spekulacje na temat tego, że jej serce jest być może zajęte, ponieważ od pewnego czasu u jej boku można zobaczyć przystojnego bruneta.

Ostatnio w relacji na Instagramie Marty pojawiło się zdjęcie z mężczyzną, z którym poszła na imprezę. Przed klubem pocałował ją w czoło. Na zdjęciu został oznaczony Daniel Wiśniowski. Jest finalistą programu Polsatu "Wyspa Przetrwania". Na Instagramie mężczyzny pojawiły się zdjęcia z wtuloną w niego Martą. Także z nim pojawiła się na weselu Pawła Bodziannego i Marty Paszkin.

Zadaje pytania. Wsłuchuje się i słyszy. Nie ocenia. Nie krytykuje, cieszy się, jak nikt inny. Taka psiapsi Marta Manowska - napisał wówczas na Instagramie. 

Ojej. Jacy my ładni. Nie to, co dziś po wczoraj - odpisała mu Marta.

Czy jest coś na rzeczy? Może w końcu Marta zdradzi nieco więcej?

Marta Manowska, fot. Instagram
Marta Manowska, fot. Instagram
Marta Manowska, fot. Instagram
Marta Manowska, fot. Instagram
Marta Manowska, fot. Instagram
Marta Manowska, fot. Instagram