Swiatgwiazd.pl
Kuba Wojewódzki

TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie partnerki. Fani: "A przodem kiedy zobaczymy?"

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Ostatnia publikacja Kuby Wojewódzkiego w social mediach nie zaspokoiła ciekawości fanów. Na przedstawionej przez dziennikarza fotografii pojawiła się tajemnicza kobieta, która, jak domyślają się internauci, jest partnerką gwiazdora TV

  • Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę w social mediach

  • Zdjęcie nie ukazuje jednak twarzy kobiety

  • Internauci domyślają się już, kim jest tajemnicza osoba pojawiająca się na profilu dziennikarza

Kuba Wojewódzki zyskał największą rozpoznawalność dzięki prowadzeniu programu talk-show o tytule odzwierciedlającym jego imię i nazwisko. Z popularnością przyszło również zainteresowanie życiem prywatnym dzisiejszego gwiazdora TVN. Celebryta, choć chętnie publikuje nowe treści na łamach mediów społecznościowych, stroni od ujawniania tego, co interesuje wielu internautów najbardziej.

Kuba Wojewódzki odpoczywa w towarzystwie partnerki

Dziś oficjalnie rozpoczęła się „majówka”, z czego nie omieszkał skorzystać również Kuba Wojewódzki. Popularny publicysta postanowił uciec z tej okazji od zgiełku miasta w nieco bardziej obfitujące w przyrodę rejony.

Dzięki najnowszej publikacji Kuby Wojewódzkiego w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że dziennikarz wybrał się nad morze. Udowadnia to zdjęcie zamieszczone na Instagramie, na którym wyraźnie widać piaszczystą plażę i rosnący nieopodal las. Gwiazdor TVN korzysta z uroków wolnego czasu, jeżdżąc na rowerze - nie udaje się na wycieczki jednośladem samotnie.

Na fotografii widać bowiem dwa pojazdy. Jeden z nich z pewnością należy do kobiety, przypuszczalnie partnerki Kuby Wojewódzkiego, o której media rozpisują się od dłuższego czasu. Ta również załapała się do zdjęcia - problem w tym, że zostało ono wykonane tak, by twarz kobiety pozostała zakryta. W sekcji komentarzy fani wyraźnie dali Kubie Wojewódzkiemu znać, co sądzą o takich „zagrywkach”.

- A przodem kiedy zobaczymy? - dopytuje się jedna z internautek.

- Eeee tam znowu nie wiemy z kim pojechałeś - narzeka ktoś inny.

Kim jest tajemnicza partnerka dziennikarza?

Nie da się ukryć, że wielu internautów ma już swoje zdanie na temat tożsamości domniemanej partnerki Kuby Wojewódzkiego. W sieci roi się od spekulacji, a najczęściej pojawiająca się w tym kontekście osoba to modelka Angelika Wachowska.

Trop wydaje się całkiem solidny, zważywszy na to, że Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska pojawiają się na swoich kontach na Instagramie. Co więcej, spotykają się razem w pracy. Angelika Wachowska należy do grona „wodzianek”, czyli asystentek podających gościom show Kuby Wojewódzkiego wodę.

Wciąż brakuje jednak oficjalnych informacji ze źródła. Tych być może internauci nie doczekają się w ogóle - po kilku głośnych medialnie związkach Kuba Wojewódzki najwyraźniej woli teraz trzymać podobne nowiny dla siebie. Przypomnijmy, że gwiazdor stacji TVN był partnerem między innymi aktorki Anny Muchy czy modelki Renaty Kaczoruk.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda wyznała, dlaczego nie sypia z mężem

  • W wyjątkowy sposób upamiętniono Krzysztofa Krawczyka

  • (https://swiatgwiazd.pl/krystyna-z-rolnik-szuka-zony-przeszla-operacje-piersi-bardzo-sie-ciesze-bardzo-kk-010521 "Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła operację, pokazała relację z pobytu w szpitalu")

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >