Magda Gessler - wpadka Żródło: Jakub Kaminski/East News

Kuchenne Rewolucje: Magda Gessler zaliczyła zabawną wpadkę

2 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Wiele osób zastanawia się, czy Magda Gessler kiedykolwiek popełniła błąd podczas kręcenia swoich "Kuchennych rewolucji"? Otóż tak, zdarzyło jej się, a jeden z takich przypadków uwieczniła na swoim Instagramie, udowadniając, że ma wielki dystans do samej siebie. Podczas kręcenia wstępu do jednego z odcinków popularnego programu dosłownie "odcięło jej mowę".

  • Magda Gessler zaliczyła wpadkę podczas kręcenia odcinka "Kuchennych rewolucji"
  • Każdy odcinek programu restauratorki można oglądać na antenach TVN oraz TVN Style, a także na platformie "player.pl"
  • Gwiazda uratowała dziesiątki restauracji

Słynna i charyzmatyczna Magda Gessler niejednokrotnie potrafiła rozbawić swoich fanów do łez. Gwiazda dorobiła się wielkiej sławy i rozpoznawalności dzięki emocjonalnym wystąpieniom w programie "Kuchenne rewolucje", który gości na antenie TVN-u już przez 11 lat. Jak w każdej pracy, zdarzają się jej wpadki, a jedną z nich właśnie postanowiła się pochwalić.

Magda Gessler zaliczyła wpadkę podczas kręcenia odcinka "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler zdobyła uznanie i sympatię widzów już dawno temu, a wszystko to zawdzięcza swojej pewności siebie i doświadczeniu. Popularna restauratorka niejednokrotnie pokazywała, że nie sprawia jej żadnego problemu rozbijanie talerzy, czy zrzucanie na ziemię jedzenia danych restauracji na oczach ich właścicieli. Nigdy nie zrobiła żadnej z tych rzeczy złośliwie, a jedynie w trosce o smak i jakość potraw przygotowywanych wcześniej przez lokale, w których robiła swoje tytułowe rewolucje.

Praca przed kamerą wymaga wielu poświęceń i wykazania się wielkim profesjonalizmem, szczególnie gdy ogląda Cię setki tysięcy telewidzów. Nic dziwnego zatem, że w trakcie nagrań mogą zdarzyć się wpadki. Jedną z nich Magda Gessler podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama.

W trakcie wypowiedzi restauratorka próbowała przedstawić swoje pierwsze wrażenie jeszcze przed wejściem do umówionego lokalu. Niestety w pewnym momencie prawdopodobnie zapomniała, co chciała przekazać i zamiast tego, użyła niecenzuralnego słowa. Wszystko zostało odebrane przez fanów bardzo entuzjastycznie i z humorem.

Jak dostać się do ,,Nasz nowy dom''? Katarzyna Dowbor powiedziała nam, jakie wnioski są odrzucaneJak dostać się do ,,Nasz nowy dom''? Katarzyna Dowbor powiedziała nam, jakie wnioski są odrzucaneCzytaj dalej

W komentarzach pod opublikowanym wideo można dostrzec mnóstwo komentarzy, w których fani pisali z serdecznością do restauratorki, twierdząc, że nic się nie stało i żeby się nie przejmowała. O ich doskonałym podejściu do sytuacji mogą świadczyć także licznie wysyłane do Gessler serduszka.

Wielkanoc w restauracji Magdy Gessler

Z racji na zbliżające się wielkimi krokami święta Wielkanocne w restauracji Magdy Gessler "U Fukiera", mieszczącej się na warszawskim Starym Mieście można znaleźć bogatą ofertę, przepełnioną, przyprawiającymi o przysłowiową "cieknącą ślinkę" potrawami i nie tylko.

Gwiazda zadbała, żeby jej klientom nie zabrakło niczego. Wobec tego w menu Wielkanocnym słynnej restauracji można znaleźć takie przysmaki jak m.in.: Kurczak pieczony po polsku nadziewany wątróbką i chałką (ok. 1,6 kg - 80 zł), pasztet z dziczyzny i grzybów (500 g - 75 zł), czy kaczka pieczona w całości po polsku z antonówką (ok. 2,2 kg - 120 zł).

Oczywiście "Królowa TVN" nie zapomniała również o wielbicielach słodkich przysmaków, a co za tym idzie, w menu klienci mogą wybrać m.in.: bezę migdałową całą z kremem (ok. 1,1 kg - 110 zł), mazurka z konfiturą z płatków róży (250 g - 40 zł), lub jabłecznik z cynamonem (1,2 kg - 60 zł).

Niestety składanie zamówień wielkanocnych było możliwe jedynie do 31 marca, jednak w dalszym ciągu istnieje możliwość zakupu produktów na miejscu. Należy się jednak spieszyć, gdyż święta zbliżają się wielkimi krokami, a chętnych na te kulinarne frykasy nie brakuje.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: instagram.com, U Fukiera

Następny artykuł