Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kukulska chwali się nowym domem. Tam jest jak na scenie! Jej młodsza córka także wpadła w kadr. Śliczna!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.12.2023 21:22

Kukulska chwali się nowym domem. Tam jest jak na scenie! Jej młodsza córka także wpadła w kadr. Śliczna!

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska pokazała córkę, fot. KAPiF, Instagram

Natalia Kukulska, ciągnąć resztkami sił, zadbała o to, by tegoroczne święta odbyły się już w nowym domu. Właśnie pokazała wnętrza, to dopiero prawdziwa scena. Na fotografii widać najmłodszą córeczkę, jak wygląda Laura?

Natalia Kukulska ma nowy dom, gdzie mieszka z rodziną?

Kukulska znalazła miłość swojego życia ponad dwie dekady temu. W 2000 roku, po około dekadzie znajomości, poślubiła perkusistę Michała Dąbrówkę. Para doczekała się trójki dzieci: syna Jana, córki Anny oraz najmłodszej Laury, która przyszła na świat w 2017 roku.

Do niedawna Natalia mieszkała wraz z mężem i dziećmi w Komorowie pod Warszawą. W posiadłości było też ich prywatne studio nagraniowe. Kilka miesięcy temu z posiadłości wyprowadziła się Anna, która wyjechała na studia do Londynu. Z rodziną zamieszkała za to dziewczyna Jana. Kukulska postanowiła zmienić przestrzeń i od dłuższego czasu całe jej życie skupia się na budowie domu i przeprowadzce.

W niedawnym wywiadzie piosenkarka wyznała, jak bardzo kosztowne i stresujące jest budowanie nowego domu, szczegóły poniżej.

Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę podczas koncertu! Nie tylko ją zaskoczyło to, co się stało 44. rocznica śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska tylko raz w życiu była na miejscu śmierci matki. Tak to tłumaczy

Natalia Kukulska o stresie podczas przeprowadzki

Budowa nowego domu Kukulskiej trwa już od dłuższego czasu. W wywiadzie dla magazynu “Pani” wokalistka ujawniła, że ma być to przestrzeń wymarzona do tworzenia: studio, miejsce do muzykowania, ale też do życia. Niestety osiągnięcie celu wiele ich kosztowało: dosłownie i w przenośni.

To zżera nam sporo nerwów. Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, ile to będzie trwało i z jakimi problemami będzie związane, nigdy bym się na to nie zdecydowała. Pandemia i inflacja też nie pomogły. Mam nadzieję, że jak skończymy, będę myślała inaczej – że warto było. I na szczęście jest już bliżej końca tego przedsięwzięcia niż dalej. Trwają prace wykończeniowe, które wykańczają również nas – wyznała Kukulska w wywiadzie.

Natalia wyznała też, że inwestycja zmieniła jej stosunek do pieniędzy. Wcześniej nie interesowała się, za ile gra na wydarzeniach, teraz każde honorarium przelicza na etapy budowy. Czy było warto? Wszystko zobaczycie na zdjęciach poniżej.

Jak wygląda najmłodsze dziecko Natalii Kukulskiej?

Ale się urządziłam. 6-latka mi akompaniuje, niektóre kable zwisają jeszcze bez lamp, ale nastrojowe światło renifera i brzmienie fortepianu to i tak marzenie spełnione. Pierwsze święta w nowym miejscu. Padam, ale warto było – ogłosiła teraz Natalia na swoim Instagramie.

Na zdjęciu widać fragment dziennej części domu, rzeczywiście jeszcze niewykończony, ale już prezentujący się zjawiskowo. Widać, że w pomieszczeniu postawiono na naturalne drewno i dużo przestrzeni. Oszklone ściany zapewnią w dzień mnóstwo słońca. Największą uwagę przyciąga jednak córeczka Natalii. Laura ma dopiero 6 lat, ale już gra na fortepianie. Na drugim kadrze widzimy mamę i córkę na wielkim, wygodnym fotelu, wypoczywające po wspólnym występie.

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w nowym domu z córką, fot. instagram.com/natalia.kukulska
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska w nowym domu z córką, fot. instagram.com/natalia.kukulska
Natalia Kukulska z córkami
Natalia Kukulska z córkami, fot. KAPiF
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska z mężem, fot. KAPiF
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska, fot. KAPiF

Źródło: Pani