Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę podczas koncertu! Nie tylko ją zaskoczyło to, co się stało
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2023 17:39

Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę podczas koncertu! Nie tylko ją zaskoczyło to, co się stało

Natalia Kukulska
Wpadka na koncercie Natalii Kukulskiej, fot. KAPiF; Instagram

Natalia Kukulska jest obecna na scenie nie od dziś. A jednak na jednym z ostatnich koncertów doszło do wpadki, która zaskoczyła nawet ją. Doświadczona piosenkarka nie mogła śpiewać, wszystko widzieli inni artyści, którzy patrzyli bezradnie na to, co się dzieje.

Natalia Kukulska w trasie koncertowej

Kukulska ma już 47 lat. Na scenie działa od 1986, kiedy jeszcze jako dziecko nagrała płytę „Natalia”. W ciągu minionych lat nagrała 15 albumów studyjnych, jeden minialbum i wydała 42 teledyski. Jej ostatnia płyta „MTV Unplugged” z 2022 jest zapisem koncertu, będącego podsumowaniem 25 lat pracy artystycznej, licząc od jej „dorosłego” debiutu, czyli albumu „Światło” z 1996.

W grudniu ruszyła w całkiem nową trasę koncertową. Jest wyjątkowa, ponieważ Natalii towarzyszy w niej wielu artystów, takich jak Kuba Badach, Beata Kozidrak czy Michał Szpak. To właśnie podczas jednego z tych koncertów doszło do zupełnie nieprzewidzianego zdarzenia. Poniżej szczegóły.

Natalia Kukulska pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Po 23 latach opowiedziała, co się działo Gwiazdy na premierze filmu "Życzenie": Kurdej-Szatan, Socha, Kukulska, Szroeder

Wpadka na ostatnim koncercie Natalii Kukulskiej

Kukulska od lat uwielbia występować na koncertach świątecznych. W tym roku bierze udział w trasie koncertowej „Christmas time”. Tournée odbywa się w całej Polsce, a poza Natalią na scenie występują Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Kuba Badach i Beata Kozidrak. Na wydarzeniach wykonują polskie i zagraniczne kolędy.

Natalia w swoich mediach społecznościowych z entuzjazmem chwali się zdjęciami i nagraniami z poszczególnych występów. 3 grudnia artyści śpiewali w Szczecinie. W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której cały profesjonalizm i doświadczenie Kukulskiej zdały się na nic.

Nie dałam rady zaśpiewać. Pokonało mnie to – przyznała sama artystka, relacjonując sytuację w mediach społecznościowych.

Poniżej szczegóły tego, co wydarzyło się na koncercie, a także nagranie, uwieczniające całą sytuację.

Natalia Kukulska nie mogła śpiewać, co się wydarzyło?

Na filmie, jaki Kukulska udostępniła w sieci, widzimy artystów podczas koncertu „Christmas time”. Badach, Kozidrak, Natalia i reszta zespołu śpiewali akurat „We Wish You a Merry Christmas”. Okazuje się, że na scenie towarzyszyły im dzieci, które całkowicie skradły show. Zaczęły tańczyć, robić szpagaty i zdecydowanie skupiły na sobie uwagę wszystkich.

Natalia była tak zachwycona i urzeczona ich wyczynami, że zaczęła się niepohamowanie śmiać. Nie mogła przestać: nie pomogło też „wsparcie” Kuby Badacha, który sam postanowił dać czadu na scenie i naśladując dzieci, sam wykonał solowy taniec. Kukulska spłakała się ze śmiechu i nie mogła wrócić do śpiewania.

Jeśli Mikołajki, to na wesoło. W Szczecinie podczas koncertu "Christmas time" dzieci dały z siebie   wszystko. A ja nie dałam rady zaśpiewać. Pokonało mnie to. Dlaczego? Zobaczcie sami – ogłosiła szczerze piosenkarka.

Widzowie obecni na koncercie byli jednak zachwyceni nietypową sytuacją.

  • Widziałam! To było tak urocze i wyszło naturalnie. Wspaniałe emocje.
  • Dzieciaki dały czadu! Muszę przyznać, że tymi wygibasami zupełnie przyćmiły super Gwiazdy. Super relacja, uśmiałam się po pachy.
  • A na żywo było jeszcze lepiej! Od niedzieli, dzięki Wam, towarzyszy mi świąteczny nastrój! – czytamy w komentarzach.

Poniżej możecie sami zobaczyć, co wydarzyło się na scenie:

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska, fot. KAPiF
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska, fot. KAPiF
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska, fot. KAPiF