Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Łamiące serce wyznanie Sandry Kubickiej w Dzień Ojca. Wszystko przez Barona
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2024 13:19

Łamiące serce wyznanie Sandry Kubickiej w Dzień Ojca. Wszystko przez Barona

Sandra Kubicka, Baron
fot. KAPiF

Sandra Kubicka od miesiąca jest już mamą małego Leosia. W Dniu Ojca zamieściła wspólne zdjęcie z dzieckiem oraz mężem i wzruszona zwróciła się do Barona. Jej słowa rozdzierają serce.

Sandra Kubicka i Baron zostali rodzicami

Gwiazdorska para w ekspresowym tempie przeszła przez kolejnej etapy związku. W trakcie zeszłorocznych wakacji powiadomili o zaręczynach, a w bożonarodzeniowym poście już mówili, że spodziewają się syna. Do ślubu doszło jeszcze przed narodzinami Leosia. 

25 maja na profilu Sandry Kubickiej pojawił się post poświęcony niemowlakowi. Narodziny chłopca nie poszły całkowicie według planu. Po porodzie dziecko musiało zostać w szpitalu. Dla jego rodziców było to moment pełen mieszanych emocji. Dziś cała trójka jest już w domu.

16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie jak sobie wymarzyliśmy ale mamy całe życie przed sobą aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał - pisała modelka.

Teraz rodzina ma kolejne powody do dumy. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne posty z okazji Dnia Ojca. Sandra Kubicka dołączyła do życzeń. Pierwszy raz poczuła ważność tego święta.

Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie. Jak wygląda? Baron doprowadził Sandrę Kubicką do płaczu

Sandra Kubicka we wzruszającym poście zwróciła się do Barona

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca, w związku z czym w mediach społecznościowych pojawia się wiele rodzinnych fotografii gwiazd. Archiwalnymi zdjęciami podzieliła się już córka zmarłego tancerza Żory Korolyova. Teraz uroczy kadr pokazała Sandra Kubicka.

Modelka w poście zwróciła się do Barona, który ma być cudownym ojcem dla ich synka. Sama jednak nie miała w dzieciństwie takiego wzoru do naśladowania.

Dziś Twój pierwszy Dzień Ojca @alekbaron. To również pierwszy raz kiedy ten dzień ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Ja nie wiem jak to jest mieć kochającego i troskliwego tatę, ale moje serce się raduje, że stworzyliśmy swoją własną rodzinę, taką o której marzyłam i w której Leonard będzie miał wszystko czego ja nie doświadczyłam. Leonard jest ogromnym szczęściarzem, wybrał najlepszego człowieka na swojego tatę. Jeszcze nie wie ile muzycznych przygód go czeka, aż mu zazdroszczę. Kochamy Cię Tata i jesteśmy z Ciebie dumni jak dzielnie znosisz tacierzyństwo. Lada moment i mały Lew będzie jeździł z Tobą na koncerty - wyznała.

Sandra Kubicka o swoim dzieciństwie nie mówi często. Przed narodzinami syna zdradziła, czy jej ojciec będzie częścią życia chłopca.

Sandra Kubicka o relacji z ojcem. To dla niej bolesny temat

O ojcu modelki wiadomo niewiele, głównie dlatego, że Sandra Kubicka nie utrzymuje z nim kontaktu. W przeszłości wyznała internautom, że co prawda go poznała, ale zupełnie nie interesuje jej los mężczyzny.

Tylko mało mnie obchodzi jego los, tak jak jego nie obchodził mój, gdy potrzebowałam rodzica na miejscu - wyznała.

To mama Sandry Kubickiej była przy niej gdy zmagała się z chorobą, a także wspierała ją podczas ciąży. Po jednej z odpowiedzi można przypuszczać, że ojciec modelki nie będzie częścią życia jej syna. Na zapytanie o to, czy mężczyzna wie, że zostanie dziadkiem, odpowiedziała dość ostro:

Aby mieć wnuka, to trzeba najpierw być obecnym ojcem - skwitowała.

Sandra Kubicka, Baron, fot. KAPiF
Sandra Kubicka zwróciła się do Barona w Dzień Ojca, fot. KAPiF
Sandra Kubicka, Baron, fot. KAPiF
Sandra Kubicka zwróciła się do Barona w Dzień Ojca, fot. KAPiF