Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lara Gessler urodziła syna, o tym zdjęciu będzie głośno. Imię dziecka oznacza "silnego niedźwiedzia"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.09.2022 16:15

Lara Gessler urodziła syna, o tym zdjęciu będzie głośno. Imię dziecka oznacza "silnego niedźwiedzia"

Lara Gessler EA
fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler wraz z mężem powitali na świecie swoją drugą pociechę. Gwiazda urodziła syna, któremu dała wyjątkowe imię. Szczęśliwa nowina pojawiła się w mediach społecznościowych świeżo upieczonej mamy.

Gratulacjom i życzeniom nie ma końca. Lara Gessler i Piotr Szeląg właśnie zostali rodzicami po raz drugi, a ich córka Nena doczekała się młodszego braciszka. Rozczulające zdjęcie szczęśliwej rodziny pojawiło się w sieci.

Lara Gessler urodziła drugie dziecko

Lara Gessler, córka najsłynniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler, prężnie rozwija swoją medialną karierę. Nic więc dziwnego, że jej życie prywatne cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Ostatnie miesiące dla Lary i jej męża Piotra były wyjątkowe, ponieważ wyczekiwali narodzin swojej drugiej pociechy. Okazuje się, że rodzina Szeląg jest już w komplecie. Na Instagramie Lary Gessler pojawiło się rozczulające zdjęcie z nowo narodzonym synem oraz dumnym ojcem.

Para zdecydowała się na oryginalne imię dla chłopca, a mianowicie Bernard. Jest to imię męskie pochodzenia germańskiego, które oznacza "silny niedźwiedź".

Pod najnowszym postem Lary pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji. Miłe słowa przekazało również liczne grono gwiazd, m.in. Joanna Koroniewska, Zofia Zborowska i oczywiście szczęśliwa babcia, Magda Gessler.

Życie rodzinne Lary Gessler

Lara Gessler spełnia się zarówno w życiu zawodowym i prywatnie. Od lat tworzy szczęśliwy związek z Piotrem Szelągiem, którego poślubiła w październiku 2020 roku. Warto wspomnieć, że Piotr jest drugim mężem Lary. Para doczekała się córeczki Neny, a niedługo później na jaw wyszło, że małżeństwo spodziewa się drugiej pociechy.

Lara ochoczo informowała o przebiegu ciąży, a także pokazywała zdjęcia powiększającego się ciążowego brzuszka. Głośnym echem w mediach odbiła się również odważna sesja zdjęciowa, wykonana tuż przed drugim porodem.

Zobacz zdjęcia:

Lara Gessler z mężem
Lara Gessler z mężem, fot. instagram.com/lara_gessler
Lara Gessler
Lara Gessler, fot. instagram.com/lara_gessler
Lara Gessler i Piotr Szeląg
Lara Gessler z mężem, fot. instagram.com/lara_gessler
Lara Gessler z mężem
Lara Gessler z mężem, fot. instagram.com/lara_gessler

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę Harry nagle wydał oświadczenie. Zwrócił się do nieżyjącej królowej

  2. Lewandowska złamała własne postanowienie? Pokazała twarze córek, wyglądają jak bliźniaczki

  3. William publicznie upomniał Meghan, nie mógł pozwolić na takie zachowanie. Harry natychmiast zareagował

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Lara Gessler