Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Liam Payne zmienił się nie do poznania. Przesadził z chirurgią plastyczną?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 18.03.2023 20:14

Liam Payne zmienił się nie do poznania. Przesadził z chirurgią plastyczną?

Liam Payne
fot. Rex Features/East News

Liam Payne to były członek zespołu One Direction oraz były partner brytyjskiej piosenkarki Cheryl Cole. W czwartek pojawił się na czerwonym dywanie, zaskoczył wszystkich swoimi uwydatnionymi rysami twarzy. Czy wokalista przesadził z chirurgią plastyczną?

Internauci są bezlitośni odnośnie do jego nowego wizerunku "wygląda, jakby zasnął z twarzą opartą o kaloryfer" piszą w komentarzach. 

Liam Payne przesadził z chirurgią plastyczną?

Liam Payne znów jest na językach wszystkich i to nie za sprawą jego kariery solowej tylko jego szokującego wyglądu. Zmienione rysy twarzy i wyraźnie zaznaczona szczęka wprawiła fanów w osłupienie.

Amerykańskie media donoszą, że gwiazdor mógł poddać się wielu poprawkom z zakresu chirurgii plastycznej. Wygląda na to, że na konturowaniu szczęki się nie skończyło. Payne ma również podkreślone usta i podbródek. Zagraniczne media piszą, że mógł również poddać się usunięciu poduszek Bitchata z policzków.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"

Chirurg gwiazd ocenia wygląd Liama Payne'a

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna są popularne wśród wielu kobiet i gwiazd. Częściej jednak poddają się zabiegom kobiety niż mężczyźni, dlatego nowy wygląd wokalisty wzbudził tyle kontrowersji. 

– Wcześniej nie wyglądał źle, ale jego twarz, zamiast wyglądać na gładką i trochę pulchną, wygląda modelowo i szorstko – powiedział znany chirurg plastyczny gwiazd dr Ramtin Kassir.

Internauci o nowym wyglądzie muzyka: "wygląda okropnie"

Nowy wygląd wokalisty jest powodem do żartów ze strony internautów, nie brakuje zgryźliwych i kąśliwych komentarzy pod jego zdjęciem.

– Powinien zatrzymać tłuszcz na twoich policzkach, wygląda okropnie.

Czy on przechowuje orzechy na zimę w tej szczęce.

– Wygląda, jakby zasnął z twarzą opartą o kaloryfer – czytamy na facebook'u pod jego zdjęciem opublikowanym przez The Mirror.

Jest aż tak źle?

Liam Payne