Swiatgwiazd.pl
Maciej Dowbor

Instagram.com/maciej_dowbor

Maciej Dowbor urządził „Nowy show z gwiazdami”. Rozbawił fanów do łez

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W miniony weekend dużo śmiechu internautom przyniosło niezbyt ambitne wykonanie hymnu Polski przez Jarosława Kaczyńskiego. Skomentować je w kreatywny sposób postanowił także Maciej Dowbor na swoim profilu na Instagramie. Dziennikarz zorganizował „Nowy show z gwiazdami”.

  • Maciej Dowbor prowadzi konto na Instagramie, na którym często w zabawny sposób komentuje bieżące wydarzenia

  • Postanowił teraz skomentować wykonanie hymnu przez Jarosława Kaczyńskiego

  • Odniósł się także do innych, słynnych wykonań hymnu polski

Maciej Dowbor chętnie korzysta z social mediów - na swoim profilu na Instagramie często publikuje zabawne filmiki. Teraz postanowił nakręcić nagranie, na którym prowadzi program „Jak oni śpiewają hymn narodowy”, gdzie komentuje różne ciekawe wykonania „Mazurka Dąbrowskiego”

Maciej Dowbor komentuje wykonanie hymnu przez Jarosława Kaczyńskiego

Maciej Dowbor to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów, od lat związany jest z telewizją Polsat. Niedawno głośno o nim było za sprawą Polsat SuperHit Festiwal, gdzie podczas wręczania nagrody zespołowi Maneskin mówił tylko po polsku, za co spadła na niego ostra krytyka (więcej tutaj).

Poza pracą w telewizji, dziennikarz aktywnie działa w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia i komiczne filmiki, na których komentuje najnowsze wydarzenia. Nie brakuje tam również komentarzy politycznych, za które często spotyka się z krytyką. Niedawno skomentował między innymi słowa prezydenta Dudy.

Teraz postanowił odnieść się do niedawnego nagrania z konferencji Prawa i Sprawiedliwości. W sieci popularność zdobył fragment, na którym Jarosław Kaczyński wykonuje ,,Mazurek Dąbrowskiego". Internauci szybko zwrócili uwagę na marne wykonanie wokalne. Dowbor postanowił w kreatywny sposób skomentować popularny filmik.

Księżna Kate

Księżna Kate na kwarantannie. „Postępuje zgodnie ze wszystkimi wytycznymi rządowymi”

CZYTAJ DALEJ

Maciej Dowbor wyśmiewa różne wersje hymnu

Dziennikarz zdecydował się stworzyć na swoim Instagramie parodię programu muzycznego. Opublikował filmik „Jak oni śpiewają hymn narodowy”, na którym zaprezentował kilka legendarnych wykonań hymnu z ostatnich lat. Filmiki przeplatał ironicznymi przedstawieniami kolejnych artystów.

Na początku możemy zobaczyć wykonanie prezesa PiS-u, którego Dowbor przedstawił jako „Pana Prezesa”, lubiącego koty i Żoliborz. Zaraz po nim wstawił nagranie z Donaldem Tuskiem, które opatrzył komentarzem „Pan Premier”, który lubi „spektakularne powroty”, czym nawiązał do jego niedawnego powrotu do polskiej polityki.

Dalej możemy zobaczyć wykonanie „artystki wierzącej w UFO” - Edyty Górniak oraz „lubiącej karpie i operacje plastyczne” - Godlewskiej. Prezenter umieścił także wykonania litewskich pociągów i polskich kibiców. Na końcu ironicznie poprosił o wysyłanie smsów na swoich ulubionych kandydatów.

W komentarzach znalazła się także aluzja do głośnego ostatnio tematu nepotyzmu w rodzinach PiS-u. W komentarzu jeden z internautów napisał sarkastycznie, że najprawdopodobniej głosowanie jest ustawione i wygra kandydat numer jeden. Maciej Dowbor zdecydował się na ten zarzut odpowiedzieć.

- Ale skąd takie oskarżenia? Że niby jakaś fuszka na mnie czeka w Orlenie albo innym KGHM? - możemy przeczytać pod postem.

Cały post zobaczycie poniżej:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Maciej DowborPodobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >